Новогодишна седмичка 27.12-02.01.

  • 2 289
  • 30
Леле, толкова малко хора има във форума, че нямаше кой да пусне седмичната тема!
Е, аз съм както винаги на линия, пък и без това отдавна не я бях пускала.
Та.....весела седмица момичета!
Пожелавам ви едно невероятно посрещане на Новата година!
И дано тя ни донесе всичко за което сме мечтали!
Виж целия пост
# 1
Весела седмица Laughing
Виж целия пост
# 2
Здравейте момичета !
Ренци ,ти ще ни изненадваш ли скоро ? Grinning Искаааааам ! Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Morena
Здравейте момичета !
Ренци ,ти ще ни изненадваш ли скоро ? Grinning Искаааааам ! Sunglasses
#Milti  ukliam1   #Onfire
newsm17
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мене... Нали си ви наглеждам таз седмица та дойдох да ви поздравя със старта на новата седмица и да ви пожелая да е хубава такава.
Кой къде беше по празниците?
Ние бяхме при свеки и сега искам за нова година да идем при мама... ама то нали съм се омъжила за проклетия и май няма да стане.
Виж целия пост
# 5
Здравейте и от мен.
На мен тази седмица ми е много напрегната ама да видин дали има защо. Честно казано аз както винаги не се надявам. Дано пък се изненадам този път.
Виж целия пост
# 6
Моля Ви ,кажете си мнението за това изследване :
- пети ден от цикъл

LH-  4.22              /0.110 - 198.00/
FSH -6.59            / 0.110- 198.00/
Естрадиол -28.23               / 0.000 - 4250/
Пролактин- 262.20            / 10.10- 9900/
Тестостерон -0.413          / 0.020- 14.90/
Виж целия пост
# 7
Цитат на: mimitarnovo
Здравейте и от мен.
На мен тази седмица ми е много напрегната ама да видин дали има защо. Честно казано аз както винаги не се надявам. Дано пък се изненадам този път.

стискам ти палци Мимка
Виж целия пост
# 8
Момичета както се вижда няма от мен да идват изненадите.
Е, нищо де. Следващия път.
Сега стискам палци на Мимката, че както е нервна може и хубава да е причината. Дано!!!
Виж целия пост
# 9
Тюх, Ренци...
Мagdalinka, съотношението ти LH към FSH трябва да е 1,5:1. Това характеризира работата на яйчниците.
Виж целия пост
# 10
И аз да пожелая весела седмица на всички и незабравимо посрещане на Новата година  Simple Smile

При нас праниците минаха добре, ама сега ми се иска да съм си у нас и да си спинкам. За съжаление не ми се падна бебето, нито  парата от късметчетата, ама здраве да е  Wink
На бъдни вечер (вече по традиция) бяхме у нас, после отидохме на църква и след това вечерта завърши в местно заведение, което беше претъпкано  Simple Smile

Обаче лошото на тези празници е че съм качила килца. Снощи обикалях магазините да си купя я блузка я панталон, еееееееееее ужас - изглеждам като слонче (особенно в розовото  Sad ) Обаче след празницие, активно се залавям и с килограмите - ще им видя сметката.  Wink
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Tania79

Обаче лошото на тези празници е че съм качила килца. Снощи обикалях магазините да си купя я блузка я панталон, еееееееееее ужас - изглеждам като слонче (особенно в розовото  Sad ) Обаче след празницие, активно се залавям и с килограмите - ще им видя сметката.  Wink

Хайде Танче, не се тормози. Ще сваляш килца след година-две, като родиш и откърмиш отрочето.
 thumbsup Става ли?!
Виж целия пост
# 12
Цитат на: renci
...Е, нищо де. Следващия път....

Ех , тоя вечен оптимизъм ! Пу , пу , ...!
Хайде миличка Ренци , бебешки старт на новата година !!!

Таничка и аз съм напред 1 кило( а по принцип съм 51кг от 3- 4 години насам и не мърдам , но за зимата не е необичайно де ) след това плюскане и се чуствам направо като напомпана  #Puppy dog . И смятам утре да направя разтоварващ ден м/у  двете трапези .
Виж целия пост
# 13
Нали за това са празниците - за да се яде и пие - то си е заложено в традицията да се качват кг-та - зима е, след като похапнеш не ти се разхожда в студа навън...изобщо как да не се освиниш Grinning !
Виж целия пост
# 14
Само да не говорим за килограми че аз съм супер зле. Имам да свалям поне 20  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия