Тазгодишният есенен празник - кой ще дойде?

  • 7 721
  • 201
Хайде тази събота или неделя, докато не е станало много студено, да си направим пак есенен празник с децата.
Ето какво правихме миналата година:
- плашило от есенни листа и стари дрехи
- "кегли" от пластмасови бутилки и кестени
- мини-карнавал
- някои деца "ловиха риба" в езерото с лилиите
Носихме си чай, плодове, бисквити и т.н.

Тази година можем още да пускаме хвърчила, да си направим пикник, ако е сухо, да играем на нещотърсачи, да снемаме пастелени отпечатъци от листа--- приемам още идеи, както и помощник-организатори, че аз съм малко срамлива и не мога да ходя да "водя народа".

Събота или неделя?
Виж целия пост
# 1
да бе! пак когато не мога!
в събота ще си празнувам рождения ден и понеже мама отдавна не ми е идвала на гости, празненството ще е у дома. а това означава поне половин ден готвене - като за гости   chef
в неделя ми е рожденият ден.
всъщност, ранният неделен следобед може и да се окаже удобен - няма да е студено, децата ще пропуснат следобедния сън, за да се забавляват... какво по-хубаво от това!

абе я вие го решете, пък аз ще видя кога и как да се вместя. толкова ми се иска, че може и готвенето да посъкратя...
Виж целия пост
# 2
Помисли за вариант да ти направим торта от листа  Laughing
Виж целия пост
# 3
става, ама като си помисля колко много свещички трябва да сложим... да не подпалим гората  newsm78

ей сега проверих прогнозата: в събота - дъжд, в неделя слънце, през следващата седмица - много слънце!
това никой не ни го гарантира обаче...
решавайте, пък аз много се надявам да доведа дамите...
Виж целия пост
# 4
И аз съм ЗА, най-вероятно ще дойда с Камен и 7-годишната ми племеница, която по това време ще е под моя опека. Ако се навие и някой от големите, още по-добре. Нямам претенции за деня и часа.
Виж целия пост
# 5
И аз навитак  Peace
Виж целия пост
# 6
ей сега проверих прогнозата: в събота - дъжд, в неделя слънце, през следващата седмица - много слънце!

Значи неделя!
Виж целия пост
# 7
Нееее.
Ще празнуваме РД на Цвета в Търново. И през двата почивни дни ни няма.
Виж целия пост
# 8
цвета кога е родена?
Виж целия пост
# 9
Кофти ли е този уикенд? Тинки, ама много ми се искаше да дойдете.
Уффф.
Виж целия пост
# 10
кофти е, много е кофти! глей само какви хора се раждат!
 Joy
Виж целия пост
# 11
Ако ви подкупя с торта във формата на листо?
Виж целия пост
# 12
Не е кофти. Борис има рожден ден в петък, така че ще ви черпим на сбирката!  Hug
Виж целия пост
# 13
ей сега проверих прогнозата: в събота - дъжд, в неделя слънце, през следващата седмица - много слънце!

Значи неделя!
И аз искам да дойда с малкия Simple Smile  Само да не вали.....
И къде?
каkво да носим
Виж целия пост
# 14
Ако приемате малки разбойници, които най-много да вземат се търкалят в шумата ще дойдем, стига да не вали  Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия