Искам да подаря бейбихалер

  • 1 056
  • 11
Искам да подаря бейбихалер - камера за впръскване на препарати за малко бебе или дете.
Не е нов, ползван е 3 месеца.
И малко дрешки - блузки, жилетки, чорапогащници за деца до годинка останали от моите момчета.
Ориентирайте ме къде да ги занеса?
Виж целия пост
# 1
Здравей, дрешките можеш да занесеш в някой от домовете с малки дечица, както и байбихалера, но ако нямаш възможност, свържи се с някоя от нас на телефоните постнати в главната тема на първа страница и ние ще ги вземем от теб, и ще ги занесем където са нужни  Hug  Peace
Виж целия пост
# 2
От Бейбихалер спешно имат нужда в дом.Св.Параскева. Ще ходим там в събота. Има ли начин да се видим дотогава да го вземем или най-добре- ела с нас Hug
Виж целия пост
# 3
И аз имам бейбиинхалер. Рут знае ,че го давам,така че ако иска да мине да го вземе преди събота.
Виж целия пост
# 4
извинявайте,не се бях регистрирала. Аз съм Нези. Имам и 4 якета за деца около 3-4 годинки-Рут знае и за тях.
Виж целия пост
# 5
От Бейбихалер спешно имат нужда в дом.Св.Параскева. Ще ходим там в събота. Има ли начин да се видим дотогава да го вземем или най-добре- ела с нас Hug

В събота тати е на работа и съм сама с двамата разбойници. Ако ги помъкна - голям зор ще видя  ooooh!
Може да се видим по всяко време  Hug - живея между НДК и пазара "Иван Вазов".
Къде и кога?
Поздрави - мама Дани  bouquet
Виж целия пост
# 6
От Бейбихалер спешно имат нужда в дом.Св.Параскева. Ще ходим там в събота. Има ли начин да се видим дотогава да го вземем или най-добре- ела с нас Hug

В събота тати е на работа и съм сама с двамата разбойници. Ако ги помъкна - голям зор ще видя  ooooh!
Може да се видим по всяко време  Hug - живея между НДК и пазара "Иван Вазов".
Къде и кога?
Поздрави - мама Дани  bouquet
На петте кьошета ми е офиса Wink, ул.Бузлуджа 20, БУЛКОМ КОМПЮТРИ, имаш ли възможност да минеш?
Виж целия пост
# 7
извинявайте,не се бях регистрирала. Аз съм Нези. Имам и 4 якета за деца около 3-4 годинки-Рут знае и за тях.

за якетата мислех на Петя с 4 деца, тя дори ти е близо само Еми да ти даде номера на телефона и да се разбереш с нея, живее на улица Княгиня Клементина улицата покрай фантастико, аз съм на работа до края на месеца, почивам на 1,2.10. и ако иска Еми да мине да вземе и бейбихалера
Виж целия пост
# 8
Добре Рут можеш да дадеш на Еми моите координати и ако реши да вземе нещата да ми се обади. Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
другия вариант е да ги занеса на Еми в офиса,само не знам по кое време е там. Ако е удобно на Еми аз съм свободна преди обяд - нека ми пише да се уговорим. Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Офисът ми е на петте кьошета- ул.Бузлуджа 20. 953 20 40 ми е телефона. Но не мога да изляза  Sad
Но пък утре и другата мама ще носи нейния, така, 4е не е спешно Simple Smile
Обади се, когато можеш.
Виж целия пост
# 11
добре,знаете че го има в наличност и ако потрябва още някъде само казвате и го давам.  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия