Симптоми за раждане?

  • 12 797
  • 34
мили мами .. споделете усетихте ли по някакъв начин, че раждането на бебето наближава.. имахте ли някакво по-различно усещане, специфични болки или нещо подобно  newsm78 Чувала съм,че на някои мами им е било лошо..на други ги придърпвал стомаха..и т.н.Simple Smile Моля.. споделете с нас, които чакаме бебо всеки момент да се роди  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз нямах никакви, дори подготвителни контракции нямах, първата получих 3 дни след термина, в момента, в който ми падна тапата  Grinning

Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 2
Няма такива. Wink
Виж целия пост
# 3
   И аз нямах такива! Преносвах с една седмица, а 3 дни преди раждането тропах хора на площада по случай Нова година  Crazy! Чувствах се толкова добре, че имах чувство че скоро няма да раждам  Mr. Green! Доки ме обяви за луда  Mr. Green!
   Една сутрин просто се събудих с болезнени контракции и знаех, че ще раждам  Peace!
Виж целия пост
# 4
Нямах никакви симптоми. Grinning
Леко и бързо раждане  bouquet
Виж целия пост
# 5
Да, имах симптоми с първото раждане. Няколко дни преди раждането видимо ми се смъкна корема надолу, ден преди раждането започна да изпада част от слузестата запушалка, а в деня на раждането получих контракции - в началото съвсем слаби и на голям интервал, с течение на времето се усилваха, а интервалът между тях се скъсяваше. С второто раждане чаках някакви симптоми с огромно нетърпение, но такива просто не се появиха и като преносих 8 дни, накрая зи взех торбичката и в болницата. Като ми включиха система, за 2-3 часа всичко приключи, ама всичко стана ужасно бързо, но така е с второ раждане - нещата стават няколко пъти по-бързо.
Виж целия пост
# 6
мен започна да ме боли леко стомаха и си помислих,4е се почва и родих.имах подготвителни контракции от дълго време
Виж целия пост
# 7
Аз, след едно родено дете и още едно на път, така и не знам какво е контракция...

Ако първия път не ми бяха изтекли водите, за да стане ясно, че ще раждам - щях да си родя вкъщи. Laughing
Виж целия пост
# 8
Започна да ме боли кръста и корема, да стават болезнени контракциите-но като отидох на преглед нямах разкритие и нямаще изгледи да раждам. Следобеда много ме болеше, но вече знаех, че е нормално и не очаквах че е настъпил момента.
С една дума-нищо не се случи, което да ми подскаже, че бебчето ни е на път Hug
Виж целия пост
# 9
Аз също много се интересувам от симптомите,защото при първото раждане нямах контракции и се наложи операция.Та в дебелите книги пише за следните сигнали за наближаване на раждането
1.Проясняване-бебето заема позиция за раждане и започвате да дишате по-леко
2.Бракстон-Хикс контракциите-стават по-чести и интензивни
3.Увеличена болка в гърба
4.Загуба на тегло
5.Силна вагинална секреция
6.Промени в маточната шийка
7.Стомашно-чревни неразположения
8.Изтичане на околоплодни води
9.Изблици на енергия.
Желая късмет
Виж целия пост
# 10
нямах никакви, ама никакви
в болницата ми изтекоха водите и раждането започна.
Виж целия пост
# 11
В деня преди да родя корема ми слезе надолу, сутринта едва дишах, толкова ми подпираше, а вечерта буквално не можех да си събера краката.
Виж целия пост
# 12
Бяха минали 2 дни след термина и сутринта към 4 часа започнаха болки в областа на кръста и корема.След 2 часа ми падна и така наречената слузеста запушалка докато пишках.Така започна всичко и продължи доста време ,ама няма да те плаша,щото моя син се роди 4 кг 55 см.Леко раждане.
Виж целия пост
# 13
В деня преди да родя корема ми слезе надолу, сутринта едва дишах, толкова ми подпираше, а вечерта буквално не можех да си събера краката.
И при мен беше така, но ми се смъкна корема много преди да родя - около 10-тина дни.
Виж целия пост
# 14
Ще усетиш като започне. newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия