Съвет от мен за вас

  • 8 144
  • 191
Момичета днес като се пребирах чух разговор между две лекарки коити работят в ясла
Първата:Днес бяха всичките деца.
Втората: Леле горката.
Първата:Споко аз им знам цаката  поставям ги  на гарнетата и отварям прозореца и утре полвината са болни .
Според вас тва можели да е разговор между 2 лекарки.   
 
Виж целия пост
# 1
Баси!  Тва по-зле и от Жорето...
Виж целия пост
# 2
Не мога да повярвам Shocked #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Уау!  Rolling Eyes Това е малко прекалено. За съжаление, не се и съмнявам, че се случва...
Виж целия пост
# 4
Уау!  Rolling Eyes Това е малко прекалено. За съжеление, не се и съмнявам, че се случва...
Аз също #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Лекарки? newsm78
Много високо квалифицинан е станал персоналът в яслите.
Виж целия пост
# 6
според мен не е човешко, за да е възможно Shocked
Виж целия пост
# 7
Лелеее,по принцип такива теми само ги чета без да коментирам,достатъчн са мненията на другите съфорумки...тука вече обаче не се стърпях!
Наскоро бях пуснала тема за отношението на лекари към пациентите им и изобщо за българското здравеопазване - че е под всякаква критика,но за такова отношение и към ДЕЦА - това просто е жалко и ..,абе нямам думи! Честно ви казвам,ако аз го бях чула това,със сигурност щях да вляза в конфликт с тези две.....пачи/извинете ме за думата/  Sick
Виж целия пост
# 8
Това е нещо напълно нормално .Иначе как за 3  месеца детето ми ще е болно 10 пъти по 2 седмици.Изроди! #Cussing out #2gunfire Twisted Evil newsm48 newsm11 smile3515 newsm61 Rage bash box #Sniper
Виж целия пост
# 9
кви са тия лекарки в ясла
я , проучи въпроса и пак ела.


извинявайте, колкото и да ме убеждавате не ми е възможно да повярвам
Виж целия пост
# 10
Момичета днес като се пребирах чух разговор между две лекарки коити работят в ясла
Първата:Днес бяха всичките деца.
Втората: Леле горката.
Първата:Споко аз им знам цаката  поставям ги  на гарнетата и отварям прозореца и утре полвината са болни .
Според вас тва можели да е разговор между 2 лекарки.   
 

Абсолютно същият разговор го беше чула и моята майка преди време /още когато щерката ходеше на градина и все беше болна/ в тролейбуса м/у жени работещи в детска градина.

Вазмутително е, но това е факт. И явно повсеместно и отдавна се прилага това.
Виж целия пост
# 11
Аз съм чувала за подобни "практики" в яслите, но не ми се искаше да вярвам, че наистина са реалност. Ти реагира ли по някакъв начин на чутото?
Виж целия пост
# 12
 Shocked #2gunfire
Виж целия пост
# 13
ралица23, какъв ти е всъщност съвета  newsm78
Виж целия пост
# 14
кви са тия лекарки в ясла
я , проучи въпроса и пак ела ...

Медицински лица са, но не са лекарки, сестри са, в яслите няма учителки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия