Да ви похваля-за почистване на лице и очи

  • 2 462
  • 11
Искам да ви похваля един нов продукт на Виши за почистване на лице и околоочен контур.
Идеята ми дойде след темата на Мелпомена за сухата кожа около очите. Може да ви е от полза. Simple Smile
Преди време една приятелка ми го препоръча това, като продукт, така да се каже, универс за очи и лице. Става за почистване на и на спирала и на молив за очи, както и на пудра и фон дьо тен. Буквално премахва всичко мръсно от лицето.
Приписвам ви от листовката направо:

VICHY-PURETE THERMALE
SOLUTION MICELLAIRE DEMAQUILLANTE VISAGE ET YEAUX SENSIBLES
УСПОКОЯВАЩ ПОЧИСТВАЩ ЛОСИОН ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ ОЧИ И КОЖА

Почистването и отстраняването на грима са сред oсновните фактори, които оказват агресия върху чувствителната кожа. Кожната бариера отслабва, което води до по-голяма чувствителност на кожата към повърхностноактивните съставки, консервантите и спирта, присъстващи в традиционните почистващи просукти. Появяват се раздразнения, парене и зачервяване. Дори измиването с вода се превръща в източник на агресия: съдържаща остатъци от хлор, водата раздразва крехкият епидермис, кожата се изсушава и опъва.
Технологична иновация за чувствителна кожа:
Мицеларна технология: лосионът почиства като тоалетно мляко, без да е необходимо да се трие и изплаква. Формулата групира почистващите агенти в т.н. “мицели”. “Мицелите” привличат и улавят всеки остатък от грима.
Фитофенол от роза: силно успокояващо действие, премахва възпаленията, зачервяването, паренето.
Термална вода VICHY: успокояващо, подсилващо и антиоксидантно действие.
Формула с оптимална сигурност: Успокояващият почистващ лосион съдържа ограничен брой съставки, което е гаранция за дерматологична безопасност. Използваните консерванти са тези, изполвани при капките за очи.

Резултатът:
Само с едно леко, неагресивно движение гримът и замърсяванията са перфектно отстранени от кожата и очите.
Кожата е незабавно успокоена. Чувството на парене и дразнене изчезва.
Дерматологична поносимост: хипоалергенен продукт; тестван върху чувствителни очи и кожа; не съдържа спирт, оцветители и сапун; с неутрално pH.
Виж целия пост
# 1
Тъкмо се зарадвах, че ползвам същото и съм страшно доволна и установих, че ти говориш за лосиона. Значи аз само ще допълня, че аз имам VICHY PURETE THERMALE, eye make-up remover for sensitive eyes, with soothing vichy thermal spa water. Още пише, че е с ph na на човешка сълза. Почиства идеално спиралата без никакво щипане и неприятно усещане. Страхотно е!!!
Виж целия пост
# 2
Колко струва този лосион? Дори да е по-скъпичък съм склонна да спестя от нещо друго и да си го купя.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Melpomena
Колко струва този лосион? Дори да е по-скъпичък съм склонна да спестя от нещо друго и да си го купя.

Ами всъщност цената според мен е добра. 300 мл.-16,20лв. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Цитат на: _kalina_k
Тъкмо се зарадвах, че ползвам същото и съм страшно доволна и установих, че ти говориш за лосиона. Значи аз само ще допълня, че аз имам VICHY PURETE THERMALE, eye make-up remover for sensitive eyes, with soothing vichy thermal spa water. Още пише, че е с ph na на човешка сълза. Почиства идеално спиралата без никакво щипане и неприятно усещане. Страхотно е!!!

Да, от същата серия, но е съвсем нов продукт на Виши.
Виж целия пост
# 5
Да , подкрепям - имам го от известно време , защото всичко друго ми щипе на очите , но това е прекрасно ...Струва си .
А с него почиствам и щетите по лицето на щерката след като получи подарък комплект гримове  Laughing Също и като се е надраскала с фулмастери , пак по муцунката  Laughing
Виж целия пост
# 6
Супер,а става ли за комбинирана към мазна кожа?
Виж целия пост
# 7
Цитат на: nadia
А с него почиствам и щетите по лицето на щерката след като получи подарък комплект гримове  Laughing Също и като се е надраскала с фулмастери , пак по муцунката  Laughing

Хехе, не бих се сетила, че може и затова да се ползва. Laughing
Виж целия пост
# 8
Цитат на: irenka
Супер,а става ли за комбинирана към мазна кожа?

Ами според мен не би следвало да е проблем.
Аз съм със нормална към смесена кожа и лосионът ми действа добре. Никога не съм чувствала кожата си така добре почистена след него. И някак си омеква приятно след почистването Simple Smile .
Само малко ме опъва в областта на очите. Но това лесно се коригира с кремче след това. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Момичета, и аз имам същия проблем. Използвам водоустойчива спирала и я махам с малко повече движения, от което кожата около очите ми се зачервява. Аз използвам от кърпичките на NIVEA VISAGE, които са за нормална и комбинирана кожа. Доста дълго време ги използвам и исках да разнообразя малко. Иначе съм много доволна от тях.
Ще си купя този лосион, а и цената му е доста добра.
Виж целия пост
# 10
И аз вече си купих от този лосион. Много е добър. Няма да съжалявате  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Melpomena
И аз вече си купих от този лосион. Много е добър. Няма да съжалявате  Simple Smile

хехе, нали?!
Радвам се, че си останала доволна. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия