Колко време продължи медения ви месец?

  • 3 232
  • 68
Колко време продължи медения ви месец? И как избрахте да го прекарате?
Събирам интересни идеи, които да приложа Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Една седмица, бяхме из Рила и Пирин, беше страхотно.  newsm10
Какво правихме ли Thinking.....ами познай. Wink smile3534
Виж целия пост
# 2
Ми ние нямахме класически меден месец. Но ако можете да си го позворите - пътувайте нагоре-надолу цял месец!
Виж целия пост
# 3
1 седмица в Турция - Кушадъсъ Peace
Виж целия пост
# 4
Нямахме меден месец. Ако сега трябва да се радвам на такъв, бих обикаляла из България, спирайки се основно из родните планини...  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз съм нямала(тогава нямаше такова нещо),но също бих отишла на обиколка из страната. newsm68
Виж целия пост
# 6
Не съм имала.
Виж целия пост
# 7
и ние не сме имали меден месец... подписахме и хукнахме за цяло лято служебна командировка на морето  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 8
нашия е отложен с  1 година. не сме имали. но
през януари 07, отиваме на о-в Пукет, Тайлайд.
Виж целия пост
# 9
Нашият меден месец беше малко преди сватбата по нашето черноморие Wink
Виж целия пост
# 10
Пропуснахме го това.Дребната беше на 7 месеца и не бих се навила на такава възраст да я оставя на някоя от бабите дори за седмица (то и сега трудно бих се навила).
Виж целия пост
# 11
Една седмица.Бяхме на хотел в Сандански,а си обикаляхме.Ходихме в Рупите.Мелник,на Роженския манастир,Петрич.Много хубаво си изкарахме.
Виж целия пост
# 12
 Hug Беше много хубаво  Crazy Две седмици на морето, невероятен хотел на брего на морето до пясъка, любов, приповдигнато настроение, щастие, звезди и залези  Hug Знам, че това никога няма да се повтори, но поне имам какво да си спомням.  Tired  Много е важно "меденият месец" да е веднага след сватбата, просто настроението и емоциите са други Peace
Виж целия пост
# 13
Бременна в 4-ти месец - за какъв меден месец говорите? ooooh!
Виж целия пост
# 14
Бременна в 4-ти месец - за какъв меден месец говорите? ooooh!
ЕЕЕЕЕ недей така де,и аз бях бременна в 4 месец.Беше си много хубаво все пак.Нали вече гаденето и другите проблемчета бяха отминали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия