От кога Aptamil 3

  • 1 528
  • 19
Утре ставаме на 8 месеца , време ли е за 3 -ката или да изчакам? Питам защото го кърмих до миналия месец и почнах постепенно с 1-ца малко време и сега от 3 седмици сме на 2-ка! Да го сменям ли?  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Мисля, че трябва да минете на 3-ка щом детето е на 8 месеца вече.
А защо след като си го кърмила до 7 месеца си започнала с 1-ца?Аз също допреди седмица кърмих, но като спрях минах направо на 2-ка, смятам че тя му доставя необходимото за месеците в които е, независимо че не сме минали през 1-ца.
Виж целия пост
# 2
Ами така ми каза докторката една седмица да му давам 1-ца  #Crazy
Виж целия пост
# 3
При 8 пълни месеца-мисля че можете да го почвате-ние така бяхме Peace
Виж целия пост
# 4
ами аз миналата седмица купих 3-ка , т.е. на 9 месеца, според мен изчакай още месец
Виж целия пост
# 5
Аз не съм много наясно все още с АМ, не съм се допитвала до педиатърката, когато започнах да давам Аптамил 2, но по пътя на логиката мисля, че млякото е съобразено с нуждите на подрастващият организъм, с наличието на повече желязо и т.н, неща, които примерно в 1-цата са в по-малко количество, за сметка на други, необходими за новороденото и бебето до 4-ти месец.
Виж целия пост
# 6
От кърма на АМ се преминава плавно.Първо се дава 1-ца,защото е най-близко до кърмата и не натоварва стомахчето.После 2-ка и 3-ка.
Дъщеря ми мина на 6.5 месеца на Милумил 1,после Милумил 2 и сега скоро започнах да давам Милумил 3.Опитах на 8 навършени с Милумил 3,но я запече и пак я върнах на 2-ри номер.
Виж целия пост
# 7
Хм, може би пък аз съм сгрешила Thinking
Виж целия пост
# 8
Когато навърши 8м. Аптамил 3 е частично адаптиран и са те посъветвали да започнеш от 1 за да направиш плавен преход от кърмата към адаптето.
Виж целия пост
# 9
Аз лично няма да минавам на тройката. Купих веднъж и стига толкова  Stop
Иначе тройката е след 8-ми месец, но си карай до годинка с 2  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз лично няма да минавам на тройката. Купих веднъж и стига толкова  Stop
Иначе тройката е след 8-ми месец, но си карай до годинка с 2  Peace
Защо, какво й е на 3-ката?
Виж целия пост
# 11
абе мамчета я ми обяснете при условие, че давате на децата си грах, царевица, мръвка към кво точно трябва да привиква стомахчето на детито та да има нужда от плавен преход  newsm78 чудя се мая се и не мога го измисля. АМ е съобразено с нуждите от количество минерали и витамини за дадените месеци, също така и калоричността на млякото е различна и по няма да засища.
Виж целия пост
# 12
На мен не ми допадна - има някакви сгъстители, оризови сигурно, остават по стените на шишето и млякото стои гъсто. След това е ужасно сладко и лепкаво. Като оставя направено мляко да постои примерно половин час и на дъното се образува някаква гадна, жълта, гъста и много лепкава буца  Shocked За какво са ми тези сладки и сгъстени с нишесте или брашно млека? Взимам си двойката, тя си е чисто, чудесно обогатено мляко и ако искам - си добавям каша по избор  Peace
Виж целия пост
# 13
Блонди, аз като разтварям Милумила 2-ката и сега има точици по шишето
Виж целия пост
# 14
Подкрепям Блонди с 2 ръце.  Hug И аз взех един път 3-ка и няма да повторя.
И ние си караме на 2-ката, а след 2 дена правим годинка.
1-цата е най-близко до кърмата, 2-ката е частично адаптирано.

Прясното мляко е желателно да се въведе след годинка.
Аз днес сефте дадох сирене - козе на Маджаров.
Чисто кисело и прясно мляко не съм давала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия