4аи4етата на ХИП

  • 868
  • 16
ЗДРвеите.има ли 4аи4е на hip за колики.и може ли да се дава на 2месет4но беб4еее.благодариа виии.
Виж целия пост
# 1
Опитаи с 4аи4е на ХИП с копур и анасон аз използвам само с копур и сам доволна  Peace
Виж целия пост
# 2
има чай Хип и се дава на бебетата п/в колики.  Peace
Виж целия пост
# 3
Да, има.Може да се дава на 2-месечно бебе.
Виж целия пост
# 4
 Peace Аз само такъв давах на малката и то май от по-рано от 1вия месец  Peace Много съм доволна Grinning Той е гранулиран и много бързо и лесно се приготвя. а и на нея много и беше вкусен  Peace След това към 3 почти 4 месец като включихме и сокчета, нямаше повече нужда от чая   bouquet Успех
Виж целия пост
# 5
има чай Хип и се дава на бебетата п/в колики.  Peace
Peace
Виж целия пост
# 6
Чайчето срещу колики се казва чай за храносмилането и на него пише, че може да се дава след първата седмица от раждането. Аз й давах известно време и на нея много й харесваше, но не мога да кажа дали имаше някакъв съществен ефект от него.
Виж целия пост
# 7
Чайчето срещу колики се казва чай за храносмилането и на него пише, но не мога да кажа дали някакъв съществен ефект от него.
И аз давах, но нямаше ефект Thinking. Не ни подобри храносмилането.
Виж целия пост
# 8
Да има чай на Хип и се води за храносмилането.Аз съм давала такъв още,когато беше на няколко дена и си го пи около 3 месеца.Аз съм доволна,но всеки ще ти каже за себе си дали е доволен.
Виж целия пост
# 9
При нас имаше ефект!  Peace Повече от капките за колики дори. Той е за храносмилане, но това има пряка връзка с коликите, нали! Wink От 1-вата седмица е.
Виж целия пост
# 10
при нас никакъв ефект, защото той не го искаше въобще, кремчето Вейбитан беше нашто спасение
Виж целия пост
# 11
Чайчето срещу колики се казва чай за храносмилането и на него пише, но не мога да кажа дали някакъв съществен ефект от него.
И аз давах, но нямаше ефект
Peace
Виж целия пост
# 12
При нас чайчето с копър и анасон също имаше голям ефект, много съм доволна и друго за колики не съм давала.
Виж целия пост
# 13
има чай Хип и се дава на бебетата п/в колики.  Peace
Peace Hug
Виж целия пост
# 14
Давах такъв още през първите седмици!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия