1 шише АМ на 10 м.?

  • 599
  • 9
Как ви се струва 1 шише АМ /8м.л. + 240мл. вода/ на денонощие на 10 м. бебе?
Опитвам се да слагам сухо в-во в други хранения, но освен в следобедната закуска и то не повече от 1-2 м.л. АМ, не успявам. Давам малко сирене сутрин в попарата и млечна каша всеки ден. Какво ще ме посъветвате, да почвам ли киселото мляко? Притеснявам се дали и давам достатъчно калций. Знам, че 2 шишета АМ набавят необходимото к-во, но тя не ги изпива. Давайте идеи какво да правя.
Виж целия пост
# 1
Може да даваш за закуска кисело мляко с бискивитки, млечни кремове и кисели, грис с мляко и др. с мляко или АМ
Виж целия пост
# 2
На десет месеца и моето дете пиеше 240 мл АД мляко(все още го пие).От тази възръст въведах и киселото мляко.Спокойно можеш да му го даваш.
Виж целия пост
# 3
моя доки препоръча 3 млечни хранения, като млечната каша или крем също се броят. това прави поне 2 млечни хранения при вас и малко сиренце може би е достатъчно  Thinking
Виж целия пост
# 4
На десет месеца и моето дете пиеше 240 мл АД мляко(все още го пие).От тази възръст въведах и киселото мляко.Спокойно можеш да му го даваш.
А как започнахте и по колко кис. мляко давате?
Виж целия пост
# 5
Може да даваш за закуска кисело мляко с бисквитки, млечни кремове и кисели, грис с мляко и др. с мляко или АМ
шоши, в кремчетата и гриса слагам по 1-2 м.л. АМ - това брои ли се за млечно хранене? С 1-2 лъжички не мога да заместя 8 лъжички в шишето с мляко, ако си го пиеше, затова  ми се струва недостатъчно и се притеснявам.
Виж целия пост
# 6
На 10 месеца сме били на едно шише АМ сутрин, в 10 часа плодово пюре, на обяд супа от месо и зеленчуци, понякога картофено пюре с АМ, може жълтък, след обяд в 4 часа млечна каша на Ганчев или АМ с бисквити Закуска, или бисквитена торта с АМ или грис. Вечер задължително кисело мляко без бисквита - то е въведено с навършване на 6 месеца. Сега в 12 месец вечер ядем и нещо готвено и шише с кисело мляко, но не домашно. Това е!Въведохме и попарката, но не я любим достатъчто! Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
На десет месеца и моето дете пиеше 240 мл АД мляко(все още го пие).От тази възръст въведах и киселото мляко.Спокойно можеш да му го даваш.
А как започнахте и по колко кис. мляко давате?
Първия път му дадах 2 лъжички заедно с бисквита след основното ястие.На следващия ден му дадах 4л. и като видях, че няма отрицателна реакция мина на цяла доза.
Виж целия пост
# 8
Разбира се, че е млечно хранене, та нали вътре има мляко. Колкото до киселото мляко, аз давам за закуска от както навършихме 6м. така, че ако детенце предпочита кисело мляко пред АМ мисля, че спокойно може да  даваш.
Виж целия пост
# 9
На десет месеца и моето дете пиеше 240 мл АД мляко(все още го пие).От тази възръст въведах и киселото мляко.Спокойно можеш да му го даваш.
А как започнахте и по колко кис. мляко давате?
Първия път му дадах 2 лъжички заедно с бисквита след основното ястие.На следващия ден му дадах 4л. и като видях, че няма отрицателна реакция мина на цяла доза.
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия