Нещо разумно и благородно от семейство Бекъм!

  • 703
  • 10
"Виктория и Дейвид Бекъм ще си осиновят момиченце

Семейството, в което има 3 момчета (Бруклин, Ромео и Крус) реши да се сдобие и с момиченце.
Звездните мама и татко получили документи и снимки на деца от Етиопия и Намибия. До декември се очаква в семейството да влезе новия член, Четвъртото дете на избраните за "най-сексапилни родители" ще бъде не по-малко обичано и глезено от останалите, обещават Дейвид и Виктория."

От ТУК!
Виж целия пост
# 1
супер те имат възможност и за цяла детска градина Peace
Виж целия пост
# 2
Дано подобни благородни постъпки не се дължат на модна тенденция сред звездите и на градене на положителен имидж Confused
Виж целия пост
# 3
Вижда ми се странно, защото наскоро май бяха обявили, че в момента е бременна с четвърто дете.

А за осиновяването следват модата, както с дрешките, дано все пак осигурят на детенцето добро бъдеще.
Виж целия пост
# 4
Не е бременна, опровергаха слуха
Виж целия пост
# 5
Много хубаво,дано само не е заради това:
Дано подобни благородни постъпки не се дължат на модна тенденция сред звездите и на градене на положителен имидж Confused
Виж целия пост
# 6
Да,четох,че искат да си имат четвърто дете с надеждата да е момиченце,но бременността би била много опасна и за майката и за плода,защото както знаете тя е с три операции и четвъртата може да е фатална
Виж целия пост
# 7
Браво! Независимо от подбудите! Те имат възможността да осигурят нормално че и по...бъдеще на едно дете.
Виж целия пост
# 8
ох ако ви кажа за какво се размечтах.....
Има една госпожица, на 9 месеца, в един дом, с една такава усмивка - има закон , иначе бих ви я показала - как би им отивала на Бекъм фемилито...особенно на Виктория Бекъ, та дори си приличат леко.....ех, защо е можем на едно наше българско сираче да му предложим такива мама и тате
Някой ако им има координатите да ми пише - ще им ходатайствам да вземата точно туй моме Crazy
Виж целия пост
# 9
Супер! Party  Hug Peace
Виж целия пост
# 10
Да и аз скоро разбрах,че е бременна  newsm78
Все пак наистина благородна постъпка  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия