с какво да ги почистя

  • 1 140
  • 20
с какво мога да почистя очичките на бебчо.
Виж целия пост
# 1
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet
Виж целия пост
# 2
Памуче с преварена вода, но без да бъркаш вътре, а само, ако има гурелчета или секрет, излязъл отвън.
Виж целия пост
# 3
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet
Аз също Wink
Виж целия пост
# 4
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet
newsm10
Преварена вода и памуче... Само не разбрах защо от вън навътре - аз все наопаки... Crazy
Иначе всяко оченце с отделно памуче! Както и клечките за уши.
Виж целия пост
# 5
ОТ какво? От гурелчета с преварена водичка и памуче. Ако обаче има инфекция някаква (не разбрах) след консултация с педито.
Виж целия пост
# 6
На мен педито ми беше казало да почиствам от външната част на очето към  каналчето за да се събира мръсното или гурличката в каналчето и така да се махала #Crazy newsm78 незнам защо така е обаче и аз така и правех  Peace
Виж целия пост
# 7
с преварена вода ги чистех, а може и с лайка да се почистват
Виж целия пост
# 8
А защо ги почиствате?Аз ли нещо съм изпуснала newsm78 Освен сутрешното измиване на лицето с вода и банята вечер,има ли нужда от повече?
Виж целия пост
# 9
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet

И аз така.
Виж целия пост
# 10
Уф,чела-недочела,питам и аз... Embarassed

ОТ какво? От гурелчета с преварена водичка и памуче. Ако обаче има инфекция някаква (не разбрах) след консултация с педито.

Стана ми ясно вече.
Виж целия пост
# 11
с преварена вода или с физиологичен серум и задължително от вън навътре
Виж целия пост
# 12
Почиствах ги с памуче натопено в отвара от лайка - от вън на вътре
Виж целия пост
# 13
С преварена водичка Peace
Виж целия пост
# 14
Памук и преварена вода /или с тампон за разгримирване/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия