Мики Маус или Патета - помагайте с отзивиииии

  • 1 106
  • 18
Мами, предстои ни РД другата седмица. Лутам се от рано сутринта из нашия форум и се спрях на тези два клуба - Мики Маус зад "Свети Георги" и Патетата в "Лозенец". Но ми трябва още помощ от вас? Дайте отзиви и, ако някой е бил и на двете места, сравнения, защото вече много се обърках.
Ще поканим около 10 деца и възрастните ще сме към 20 или малко повече. Кой е по-подходящият клуб? Как минава РД там? Колко би излязло цялото парти?
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
В събота ще правя РД в Патетата - 4 деца и 10 родители.
Не е ли малко късно за резервация? Аз направих този избор преди 3 седмици и всичко беше full когато аз резервирах.
Прецени си много добре броя на хората според мястото. Според мен Патета нямат много място за 20 човека. Но е идеално за половината - т.е. 10 Wink
Виж целия пост
# 2
В Патетата е много по-хубаво според мен, но за другата седмица и аз мисля, че няма да има свододни часове. Иначе около 15 възрастни се събират без проблем, а понеже вътре не се пуши половината родители така или иначе все вън висят  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ние бяхме на РД в Патета и много ми хареса, обаче за родителите е малко тесничко.
Виж целия пост
# 4
Нямам впечетления от Патетата, но в Мики Маус в събота ще празнуваме за 3-ти път РД. Предполагам, че като мат. база не са много по-различини от др. клубаве, но много добре се занимават с децата - рисуват ги, има детска дискотека, тържествено духане на свещичките и т.н. Но и според мен много си закъсняла с резервирането. Аз го направих през първите дни на септември. Най-добре почвай да се обаждаш наред по клубовете, пък дано намериш нещо.
Виж целия пост
# 5
Засега, да чукам на дърво, има по един час и в двете. Въпросът ми е - който за където е бил - какво поръчвахте за децата и възрастните и колко ви излезе общо? Благодаря ви, момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 6
А пробва ли в Двете Феи?
Съвсем близо е до Патетата, но е много по-голямо и ще има място за децата и възрастните, които смяташ да поканиш.
Виж целия пост
# 7
А пробва ли в Двете Феи?
Съвсем близо е до Патетата, но е много по-голямо и ще има място за децата и възрастните, които смяташ да поканиш.

Ще го посетя на всяка цена. Някой да има телефона им?
Виж целия пост
# 8
За възрастните + децата - пица, сандвичи, соленки, банички - около 70 лв
торта - около 60 лв
престой на дете за 2 часа - 5 лв /13 х 5 = 65/
отделно всеки си поръчва пиене /алкохолно и безаалкохолно/
общо около 250 лв.

Двете феи: 02/ 961 66 55 GSM: 0897 83 54 83, 0887 97 18 10
Виж целия пост
# 9
За Патета - 7 деца с около 15 възрастни. Имаше достатъчно място и децата се забавляваха чудесно. За всичко /вкл. торта и пиенето на "големите" деца/ - около 200 лв.
Виж целия пост
# 10
Аз съм за "Двете феи" или "Смехорани"
Тези ми харесват най-много.
Виж целия пост
# 11
Ходих до Патета и наистина е много кукленско, чистичко, приятно и някак сладко луксозно, без да е прекалено. Май там ще бъдем  Grinning
Но утре ще видя и Мики Мауса  Wink
Аз си правя сметките за около 170-180 лв, пък ще видим...
Виж целия пост
# 12
Защо не мина и през Феите? Те са на съседната пряка.
Обиколили сме 90% от клубовете в София и те си остават наистина най-добрите.
Има две зали за игра - едната само е голяма колкото залата в Патетата, отделно има зала, в която слагат масички и столчета за децата. Кафето за родителите е два пъти по-голямо отколкото това в Патетата и се пуши.
Днес бяхме в Патетата, родителите пушеха навън  Close
Виж целия пост
# 13
Защо не мина и през Феите? Те са на съседната пряка.
Обиколили сме 90% от клубовете в София и те си остават наистина най-добрите.
Има две зали за игра - едната само е голяма колкото залата в Патетата, отделно има зала, в която слагат масички и столчета за децата. Кафето за родителите е два пъти по-голямо отколкото това в Патетата и се пуши.
Днес бяхме в Патетата, родителите пушеха навън  Close

Минах през Феите, но ми се стори, че имат много малко играчки и съоръжения - само една къщичка, каквато ние си имаме, и още нещо имаше. А в Патета наистина има страшно много играчки. Знаете ли, според мен Патетата са за възраст до 2 някъде, защото е по-бебешорско. Така че май ще сме там.  Wink А пък и сред гостите почти няма пушачи. Възрастните ще сме към 15 и мисля, че ще се съберем. Имат в Патетата и страхотене кетъринг  Peace
Виж целия пост
# 14
За децата ще нося храна, не съм поръчала от кетъринга на Патетата.
Според мен за едногодишни деца /захранени късно след 6 месеца/ не е много подходящо пица и сок или сандвичи с домат и шунка.
Реших да взема бисквити, бишкоти, солети и прочие от магазин за детски храни.
От коя фирма поръчахте тортата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия