искам да пусна обява че продавам количка Чико но не мога.

  • 690
  • 8
Здравейте мами аз нещо май не съм в час за това как да пусна обява в продавам.Можете ли дами обясните?Извинявам се предварително но не можах да разбера как става.
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0

Цитат
ОГРАНИЧЕНИЯ, ФОРУМИ ЗА ОБЯВИ

Поради зачестилите злоупотреби с форумите за обяви (използваха се за продажба на стоки от магазини и оказиони, както и от некоректни потребители, които правеха по 4-5 нови регистрации на ден от един и същ потребител, изкупуваха на безценица стоки от майките във форума и ги продаваха с голяма надценка пак тук, във форумите, на други майки), то тези форуми вече са "скрити" както за нерегистрираните, така и за току-що регистрираните потребители, а теми в тях (във форумите за продажби) могат да се публикуват само от потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (с над 50 мнения).
Виж целия пост
# 2
До колкото разбрах аз статуса ти не го позволява т. е. "новак" , трябвало да си от "ентусиаст" нагоре newsm78 или нещо такова  Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз също съм мама и съм писала доста в този форум.Значи излиза че не мога да пусна обява така ли?
Виж целия пост
# 4
Да , изпревариха ме ,това било Peace
Виж целия пост
# 5
Искам да продам количката защото бебка не иска да седи в нея и ползвам кенгуро тогава къде мога да публикувам обява някоя мама може да иска да я купи
Виж целия пост
# 6
svetilo, вече можеш! Laughing Но темата ти не е за "Красива мама". Sunglasses
Виж целия пост
# 7
С това си мнение си спечели правото да публикуваш удари 50  newsm10
Виж целия пост
# 8
Мерси Дженифър мерси на всички вас.Извинете че ви досаждах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия