Дохранваме се с кисело мляко

  • 1 320
  • 21

Здравейте мами, прочетох много за киселото мляко, започнах да се притеснявам, опитахме да се дохранваме с  nan1 после с frisolak, но малкия повръщаше всичко, на фонтан, побърквах се от ужас, лекарката каза да пробвам кисело мляко, отначало отказах да сиправя повече експерименти с мъника, но все ме тормозеше мисълта, че е гладен, опитах с кисело мляко, хапва го и му харесва, за сега няма проблеми. а забравих да кажа на два месеца сме.   като чета колко майки са против киселото мляко, та нали едно време нашите майки с това са ни изгледали. не знам но предпочитам киселото мляко, отколкото да го гледам как повръща след всеки опит да му дам адаптирано. вие как смятате

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Писах ти и в другата тема, трябва да се установи причината за повръщането, ако веднъж е повърнало, ок, но ако е било постоянно, трябва да се види от лекар (гастроентеролог, не педиатър!), ако има проблем, ще ви кажат как да действате от тук нататък, как да храните, захранвате и т.н.

Да, много деца са хранени с кисело мляко, но то не е пълноценно, не задоволява нуждите им и води до проблеми- алергия към протеините на кравето мляко, анемия, затова тази практика е прекратена. Кравето мляко се адаптира и обогатява, за да имитира кърмата и задоволи нуждите на съответната възраст.
Виж целия пост
# 2
Аман от тези педиатри. #2gunfire На 2м кисело мляко ще препоръчва. ooooh!

Моят син повръщаше и нито за миг не съм си и помисляла да дам нещо друго освен АМ.
Педито не ми обръщаше никакво внимание и казваше, че е нормално да повръща. ooooh! Когато малкият стана на 4м и вече се чудех какво да правя разбрах, че съществува антирефлуксно мляко - Фризовом /има и други/. Започнах да давам него. И от него повръщаше, но значително по-малко количество, а и повръщането се ограничи във времето /преди това повръщаше от едното до другото хранене/.
Виж целия пост
# 3
chiquita /така се пише на испански, щом държиш да се казваш така/, само едно ще ти кажа - смени си педиатъра с компетентен!
Виж целия пост
# 4
Това повръщане на мен ми прилича на рефлукс(детето ми имаше и знам какъв кошмар е),педиатърката за това да се е сетила случайно.Как ще ти казва да му даваш кисело мляко.Както са ти казали вече има антирефлуксни АМ.Ние ползваме  Aptamil AR,има фризовом и Нан-AR.
Виж целия пост
# 5
Стефани също повръщаше до шестия месец и пиеше фризовом. След това нещата до средата на 8 месец се нормализираха и не е имало проблем .Отгледах голямата си дъщеря по време на хипер инфлацията 96/97год и от 4 месечна мина на кисело мляка,защото не можех да си позволя тогава НАН и в резултат е с много алергии астма и т.н.Не бързай с киселото  мляко.Ние сме отгледани с кисело мляко поради липса на друго преди по-вече от 30год.Живеем в 21 век.
Виж целия пост
# 6
Писах ти и в другата тема, трябва да се установи причината за повръщането, ако веднъж е повърнало, ок, но ако е било постоянно, трябва да се види от лекар (гастроентеролог, не педиатър!), ако има проблем, ще ви кажат как да действате от тук нататък, как да храните, захранвате и т.н.

Да, много деца са хранени с кисело мляко, но то не е пълноценно, не задоволява нуждите им и води до проблеми- алергия към протеините на кравето мляко, анемия, затова тази практика е прекратена. Кравето мляко се адаптира и обогатява, за да имитира кърмата и задоволи нуждите на съответната възраст.

 Peace

Не е задължително да се появят тези принципи, но пробвай с друго мляко.
Виж целия пост
# 7
Томи се оправи то4но с Антирефлуксно мляко, което е по-гъсто.
Виж целия пост
# 8
Е как така ти препоръча кисело мляко, а не ти каза нищо за антирефлуксните млека  newsm78 Наистина ли? Сменяй я бързо, защото тази докторица просто не става!

Има много хубави AR млека, взимаш едно и даваш - Фризовом е най-добро /поне според мен, но много майки не са съгласни/, има Аптамил АР, НАН АР.......

Отиди в един специализиран бебешки магазин, консултирай се с продавачките и така. Само спри да пробваш мляко след мляко - взимаш един вид и това е......

Боже, на толкова малко бебче да каже педиатрицата кисело мляко  Shocked ooooh!
Виж целия пост
# 9
Рано му е на детенце за кисело мляко.Аз захраних мойте с кис.мляко след 6 месеца.Сега има много мека против повръщане,пробвай с тях. Peace
Виж целия пост
# 10
На 2 месеца е рано за кисело мляко. Има различни AR млека, опитай с някое от тях Peace
Виж целия пост
# 11
А защо се дохранвате? Като й гледам компетенцията на твойта докторица с туй кисело мляко, ако тя ти е казала да дохранваш, малко ме съмнява  Thinking
Виж целия пост
# 12
Писах ти и в другата тема, трябва да се установи причината за повръщането, ако веднъж е повърнало, ок, но ако е било постоянно, трябва да се види от лекар (гастроентеролог, не педиатър!), ако има проблем, ще ви кажат как да действате от тук нататък, как да храните, захранвате и т.н.

Да, много деца са хранени с кисело мляко, но то не е пълноценно, не задоволява нуждите им и води до проблеми- алергия към протеините на кравето мляко, анемия, затова тази практика е прекратена. Кравето мляко се адаптира и обогатява, за да имитира кърмата и задоволи нуждите на съответната възраст.

и аз мисля така
Виж целия пост
# 13
мерси за съветите!вчера ходихме на консултация.марти е качил 1200кг за месец само на карма.защо тогава ми каза да го дохранвам тъпата лекарка.като отида на лекар и първата дума е трябва да се дохранвате.аман от лекари ooooh! #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 14
мерси за съветите!вчера ходихме на консултация.марти е качил 1200кг за месец само на карма.защо тогава ми каза да го дохранвам тъпата лекарка.като отида на лекар и първата дума е трябва да се дохранвате.аман от лекари ooooh! #2gunfire #2gunfire

Shocked как така ще дохранваш и то с кисело мляко,ама детето няма нужда от дохранване,то си качва супер  Thinking е тая я сменяй бързо  Naughty 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия