Изпитвали ли сте такъв дискомфорт?

  • 1 612
  • 21
Влизам в 10г.с., понякога...абе доста често, вечер изпитвам ужасен дискомфорт, който ми е трудно да опиша Rolling Eyes. Чуствам се отпаднала, но най-гадното е чуството за тежест ...нещо като гадене..в областа на корема, появява се често в късния следобед и така цяла вечер Sad, на следващата сутрин съм като чисто нова. Това възможно ли е да става от преумора, или са си нормални симптоми за първо тримесечие, вече в чудо съм се видяла  Sad, се едно не съм аз.
Виж целия пост
# 1
Влизам в 10г.с., понякога...абе доста често, вечер изпитвам ужасен дискомфорт, който ми е трудно да опиша Rolling Eyes. Чуствам се отпаднала, но най-гадното е чуството за тежест ...нещо като гадене..в областа на корема, появява се често в късния следобед и така цяла вечер Sad, на следващата сутрин съм като чисто нова. Това възможно ли е да става от преумора, или са си нормални симптоми за първо тримесечие, вече в чудо съм се видяла  Sad, се едно не съм аз.

Абсолютно същото е и при мен... като предболестно състояние. Чудех се дали нещо не се разболявам, ама явно е от бременността. Добре, не съм единствена:)
Виж целия пост
# 2
И аз се чувствах така. Особено вечер, като се наведях и при изправянето имах чувството, че ще си повърна и вътрешностите./ Извинявам се за грубия изказ./ Но не повърнах нито веднъж. Само ми се качваше до гърлото, чувствах, че ще го изкарам, ама не. Така по няколко пъти на вечер. После премина. Около началото на 8-мия месец като се наведях, ми тръгваше едно парещо- кисело усещане от стомаха към гърлото. Пак вечер. И това не го повърнах. Около седмица преди термина и това усещане премина.
Виж целия пост
# 3
Съвсем нормално и преминава в повечето случаи към 3-4 месец. При някои обаче (Аз) продължав до края на бременноста!
Виж целия пост
# 4
Ооооо до края ако е така....направо ще полудея Cry, много е гадно чуството!
Виж целия пост
# 5
При мен тези симптоми продължиха до към 12-та г.с.
Виж целия пост
# 6
Съвсем нормално и преминава в повечето случаи към 3-4 месец. При някои обаче (Аз) продължав до края на бременноста!

същото беше и при мен. Оживях
Виж целия пост
# 7
аз също бях така. Даже повръщах и то много, най-вече сутрин и вечер. Нямах никакъв апетит - ядях само кисело мляко, плодове и зеленчуци, а сутрин за да се справя с повръщането пиех боза. Това продължи до средата на 4 месец. След това все едно бях на върха. Чувствах се просто страхотно. Сега отново започва да ми натежава, но предполагам това е от големия корем.
Виж целия пост
# 8
Имам такова усещане късно следобед и вечер, но не ми се повръща. След вечеря почти винаги имам киселини. А като стоя дълго време седнала на стол, т.е. сгъната, започва да ме боли ниско долу, по всяко време на деня. Чак не ми се мисли как ще ходя на работа другия месец  Cry
Виж целия пост
# 9
  Напълно в реда на нещата  Peace! И аз бях така! При мен се получаваше от рязко падане на кръвното и след един айрян със сол се чувствах ОК! При мен отмина към 12-13 седмица!
Виж целия пост
# 10
Да, в началото е така, организмът още не е свикнал със скока на хормоните. Аз само лежах и спях! Laughing
Виж целия пост
# 11
Съвсем нормално и преминава в повечето случаи към 3-4 месец. При някои обаче (Аз) продължав до края на бременноста!
познато чувство Grinning
Виж целия пост
# 12
При мен тези симптоми продължиха до към 12-та г.с.
Peace + мноооооооого повръщане, по 10 пъти на ден.След като влязох в 13-та седмица и изведнъж спрях да повръщам.Не можете да си представите какво облекчение!
Виж целия пост
# 13
Нормално е,не се притеснявай ще ти мине в последствие Peace
Виж целия пост
# 14
При мен беше същото първите 3 месеца. Вечер бях като парцал, едва ставах от леглото, съпроводено с гадене и повръщане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия