Най-красивото в Аполон

  • 676
  • 13
Кое е най-красивото нещо, което намирате у вашия Аполон - може би някоя част от тялото, някоя черта от характера, възвишената му душа...............
Моят Аполон например има страшно красиви гърди, а колко е чувствителен........... smile3521
Виж целия пост
# 1
Някак като сложа на моя мъж името Аполон и почвам да се хиля с глас  Joy
Виж целия пост
# 2
Selia, ако имаш желание да се похвалиш с твоя Аполон - не се стеснявай, моля!  smile_clown

А въпроса коя част най-много му харесваме да не би да е подвеждащ?  Flutter
Виж целия пост
# 3
Selia, ако имаш желание да се похвалиш с твоя Аполон - не се стеснявай, моля!  smile_clown

А въпроса коя част най-много му харесваме да не би да е подвеждащ?  Flutter
newsm62  - за въпроса. А относно хваленето - НЕ искам да се хваля, а просто почнах първа, дадох някакъв начален старт, мислех, че е удачно, ама съм сгрешила......... А пуснах темата щото нали е клюкарник, да се посмеем, да покоментираме, да поклюкарстваме........
Виж целия пост
# 4
Може часа да е кофти и заради това да има по-малко отговори. Иначе темата ми изглежда съвсем нормална, даже забавна.

Ако ще те улесня като се включа с коментар ... аз лично на моя Аполон всичко си му харесвам - хубав е, добре сложен, даже каризматичен според сестра ми  Mr. Green 

Ако трябва да си избирам любима част ... не знам, може би лицето, много правилни и красиви черти има. А ти знаеш ли какво най-много харесва той у теб, към какво има слабост?  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Много съм далеч от подобно отношение към мъжа до мен не си падам по божествени истории и сравнения. Не ми харесва да оценявам отделни негови части, както не ми харесва някой да натрапва оценка на отделни мои части, претенциите и изискванита ми са на друго ниво.
Виж целия пост
# 6
Това, което най-много ме кефи са гласа, устните и брадичката (много са секси), стройното му и високо тяло (харесвам високи мъже).... Всъщност харесвам си го целия.
Виж целия пост
# 7
Лева плешка, горен бут и черния дроб.
Виж целия пост
# 8
Лева плешка, горен бут и черния дроб.
newsm65  202uu Аз добавям и хипофизната жлеза, много му е секси!
Виж целия пост
# 9
Харесвам го всичкия  Grinning Flutter Crazy Най-много ей таз извивчица.
Виж целия пост
# 10
всичко му харесвам
най-вече душата  Heart Eyes
днес съм настроена поетично, сори
Виж целия пост
# 11
Освен всичко останало красиво у него, най-много харесвам очите му...най-сините очи на света.
Виж целия пост
# 12
Еми да, крайно време е и да ги похвалим тия мъже, не само да се оплакваме от тях.Всеки си има някакви достойнства, нали именно с тях са ни привлекли вниманието. newsm78
Виж целия пост
# 13
Отговарям прагматично Mr. Green - очите, ръцете и дупето /него най-много - редовно го потупвам Twisted Evil/.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия