Какво става когато...

  • 1 278
  • 23
Днес занесах изследванията в яслата и ми казаха в петък да заведа детето за първи ден.
Но сина ми днес вдигна висока температура и не вярвам до петък да се оправи.

Въпроса ми е, ако детето не постъпи в петък на ясла ще трябва ли отново да правим ясленските изследвания  Rolling Eyes, тъй като срока им на годност изтича в неделя  Rolling Eyes

Аз естествено ще отида утре в яслата да ги попитам, но ме гризе, и искам да знам сега  Wink
Виж целия пост
# 1
На никой ли не се е случвало подобно нещо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам важат няколко месеца, а и след като са ти казали , че в петък ще приемат детето с тези изследвания не вярвам два  три дни да са проблем.Успех !
Виж целия пост
# 3
Дони, каква я свършихте вие?
Значи изследванията важат един месец от датата, която пише на тях. Неделя ли е?

Детето не е добре, и няма да иде в петък, но!!!

ти се обади, предупреди, и фиктивно да го водят там, т.е. все едно е отишъл.
Виж целия пост
# 4
В яслата, в която ще ходи Емма, ми казаха, че важат 7 дни.
Явно всяка ясла си има собствени изисквания.
Виж целия пост
# 5
Дони, каква я свършихте вие?
Значи изследванията важат един месец от датата, която пише на тях. Неделя ли е?

Детето не е добре, и няма да иде в петък, но!!!

ти се обади, предупреди, и фиктивно да го водят там, т.е. все едно е отишъл.


Ами аз мислех, че важат 2 седмици /така ми казаха в яслата/  Rolling Eyes, а те изтичат в неделя
Ако е цял месец  Hug
Ще се обадя в яслата задължително, дори ще отида на място  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Едните изследвания, които правихаме важаха само 72 часа, мисля че за микробиологията става дума.
Ако не бяхме го завели, трябваше наново да ги правим.
Виж целия пост
# 7
Изследванията важат 2 седмици, а се прилага и една бележка за контакт / че детето не е имало контакт с болни/ и важи 24 часа. Поне в нашата ясла такива бяха изискванията. В момента детео ми е болничко и не е ходила на ясли от четвъртък, но в понеделник като тръгне ще искат само потвърждение, че е клинично здрава /бележка от JP-то/.
Виж целия пост
# 8
Чревните важат 2 месеца, а заключението, че детето е здраво- 3дни. Така знам аз.
Виж целия пост
# 9
В крайна сметка, ще искат само бележка от джипито или наново иследвания ще правим  :roll:
Виж целия пост
# 10
Би трябвало само заключение. А кой каза, че изследванията изтичат в неделя? Кога ги правихте?
Виж целия пост
# 11
Казаното от Венера е най-точно. В момента още се разправям с изселдвания, документи и подобни, та това ми еше обяснено и в градината, и от педиатъра.
Виж целия пост
# 12
Заключението от джипито, че детето е здраво и не е в контакт със заразно болни  важи 3 дни.Дано не ви накарат да носите ново.
Виж целия пост
# 13
Би трябвало само заключение. А кой каза, че изследванията изтичат в неделя? Кога ги правихте?


На 18-ти ги правихме, когато питах в яслата ми казаха, че важат 2 седмици от датата на правеното изследвание
Виж целия пост
# 14
В такъв случай попитай педиатъра Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия