цветна бременност ... искам информация

  • 14 758
  • 53
Здравейте ! Странно защо ми е трудно да си намеря информация по тази тема... Дали защото е проблемът е известен с друго наименование, което аз съм пропуснала... Thinking Единственото, което знам май е известно на всички: бременност с наличие на менструация. Моля Ви - дайте ми повече информация!!!
Виж целия пост
# 1
при наличие на бременност, менструацията спира!

Всяко кървене при налична бременност е патологично явление и вероятен сигнал за сериозен проблем!
Виж целия пост
# 2
При наличие на бременност менструацията невинаги спира. Определено променя периодичността си и цвета е по - различен, което все пак води да съмнение, че нещо не е наред. Има жени, които разбират че са бременни в 5 месец, други и по - късно. За да сте сигурна направете си тест за бременност.
Виж целия пост
# 3
При наличието на бременност менструацията ТРЯБВА да спре. Всякакво кръвотечение е патология и трябва да се следи внимателно.
Виж целия пост
# 4
При наличието на бременност менструацията ТРЯБВА да спре. Всякакво кръвотечение е патология и трябва да се следи внимателно.

това, както и покозонията за клостилбегит, дори и в подписа да си ги сложиш, все тая Confused

страшна работа е общата медицинска култура ooooh!
Виж целия пост
# 5
при наличие на бременност, менструацията спира!

Всяко кървене при налична бременност е патологично явление и вероятен сигнал за сериозен проблем!
Това е абсолютно точно така
Виж целия пост
# 6
При сестра ми цикъла не е спирал до 6 месец включително и като разбра че е бременна беше изумена.  Видимо нямашеникакви промени, нито коремче, нито набъбнали гърди, нито каквито и да е симптоми. Нямаше гадене, повишаване на килата, набъбнали гърди и други подобни. Има си живо и здраво момиченце. Аз почти четири месеца имах цикъл, а нося дете в себе си  и засега всичко е наред. Така че не се тревожи. Писано е много по този въпрос. Е, някои хора не го наричат с това име, а с други имена, но е факт че може да се случи на всяка жена. Късмет!

Просто се променя цвета леко или е по слаб от нормалното. Това е!
Виж целия пост
# 7
При сестра ми цикъла не е спирал до 6 месец включително и като разбра че е бременна беше изумена.  Видимо нямашеникакви промени, нито коремче, нито набъбнали гърди, нито каквито и да е симптоми. Нямаше гадене, повишаване на килата, набъбнали гърди и други подобни. Има си живо и здраво момиченце. Аз почти четири месеца имах цикъл, а нося дете в себе си  и засега всичко е наред. Така че не се тревожи. Писано е много по този въпрос. Е, някои хора не го наричат с това име, а с други имена, но е факт че може да се случи на всяка жена. Късмет!

Просто се променя цвета леко или е по слаб от нормалното. Това е!

ами значи въобще не е нормално.
Според мен е твърде притеснително бременна жена да кърви, а гинеколог едва ли ще й каже- Споко, имаш цветна бременност!
Виж целия пост
# 8
Значи когато сестра ми отиде на лекар вече нямаше цикъл. Смяташе че е бременна в първи месец, а се оказа много напред в бремеността, която бе протекла т.н. цветно носене. Факт е!

"ами значи въобще не е нормално.
Според мен е твърде притеснително бременна жена да кърви, а гинеколог едва ли ще й каже- Споко, имаш цветна бременност!"


А и жената не ходи на лекар за бременност когато си има цикъл нали така? Моля четете внимателно какво пиша.
Виж целия пост
# 9
Аз почти четири месеца имах цикъл, а нося дете в себе си  и засега всичко е наред.

това ми го обясни тогава- лекар ти каза, че си бременна и не се обезпокои, че си кървиш или не си ходила дотогава на преглед newsm78
Виж целия пост
# 10
Усъмних се, че съм бременна когато цикъла не ми дойде. Отидах на лекар и ми казаха че съм бременна, но по - напред отколкото мисля. Ако се съди по последния нормален цикъл трябва да родя не декември а доста по нататък. Просто като ме попитаха за последния цикъл аз им казах че съм си имала такъв. Тогава ме попитаха, а нещо нередно забелязала ли съм? Аз казах, че по принцип съм доста обилна, но последните пъти е бил по нетипичен, но е факт че е бил налице.
Не го разбирайте буквално, че съм имала непрестанен цикъл през 4 месеца. Имах на 26 - 28 дни. Съвсем както преди това. А ей ме на - бременна в очакване да родя.
Виж целия пост
# 11
Динке, аз съм имала кървене по време на бременността ми и също съм родила живо и здраво дете.
Но кървенето е патология и НЕ ПОДВЕЖДАЙ МОМИЧЕТАТА ДА НЕГЛИЖИРАТ ПРОБЛЕМА, защото ако аз, ти или сестра ти не сме имали проблеми, някой може да да загуби бетото си, заради ТВОЕТО НЕВЕЖЕСТВО И БЕЗОТГОВОРНО ОТНОШЕНИЕ!
Това че ти си достатъчно невежа, за да не разбереш, че си бременна, както и че си имала късмет всичко да се развие благополучно, не означава, че това е правилно.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост. За второто не съм сигурен." Айнщайн
Виж целия пост
# 12
Тук питаха за цветната бременност и казах с какво съм се сблъскала. Не искам да подвеждам никого за нищо. Лали, ако си бременна и прокървиш нормално  е да отидеш на лекар. Тогава е възможен проблем. Права си.
И не сме тук, за да се държим невъзпитано една с друга. Мисля, че трябва да се спазва добрия тон. Не съм казала на никоя майка да неглижира проблема.
Ти говориш за кървене по време на бремеността. Радвам се, че при теб всичко е наред.  Аз не съм имала такова поне до момента.

Явно доста невежи хора сме тук. Не мислиш ли? Това нещо го казвам, изхождайки от агресивното ти и невъзпитано поведение.
Виж целия пост
# 13
Аз почти четири месеца имах цикъл, а нося дете в себе си  и засега всичко е наред.


Ти говориш за кървене по време на бремеността.  Аз не съм имала такова поне до момента.


Та последно къде е истината?

Агресивна съм към всички пишещи глупости, а най-вече към тези, които дават подвеждаща информация.
Не съм тук да правя мяу-мяу.

Виж целия пост
# 14
Ами това е истината. Не съм и подозирала, че съм бременна. И аз не съм от викащите мяу мяу. Ти самата каза, че съм невежа. Как да разбера че съм бременна, като си имах цикъл? Как да се усъмня? Не те разбирам. Имах си цикъл, а нямах признаци. Не съм се стреснала, защото не е имало причина. Това е. Виж ако съм била нормално протичаща бременност и прокървя сигурно щях да изпадна в паника. Останах с впечатление, че ти си прокървила по време на бремеността ти, която ти е била известна.  Сега да прокървя ще тичам на лекар. Веднага ще помисля, че нещо не е наред. Явно съм имала късмет, че всичко е наред на тоя етап в бремеността ми.

В мен сега се породи и следното чудене: защо някои лекари объркват и твърдят че жената има миома, а в един момент се оказва че жената е бременна? От какво стават тези грешки? Нали имаме апаратури, които са добри? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия