Лошите момчета

  • 1 380
  • 27
Еййй, случвали ви се понякога мъжете ви да ви се сърдят. Моя взе, че се убиди че съм му направила забележка за лова през почивните дни, даже не ми и говори.
Може и да е прав, но на мен ми е гадно защото не сме заедно събота и неделя. Сега си търся начин да ми прости - дайте идея с какво да го изненадам и развеселя, та поне да ми се усмихне - не че няма да му мине, но ми е кофти така.
Ех тези момчета с нежни души
Виж целия пост
# 1
Еййй, случвали ви се понякога мъжете ви да ви се сърдят. Моя взе, че се убиди че съм му направила забележка за лова през почивните дни, даже не ми и говори.
Може и да е прав, но на мен ми е гадно защото не сме заедно събота и неделя. Сега си търся начин да ми прости - дайте идея с какво да го изненадам и развеселя, та поне да ми се усмихне - не че няма да му мине, но ми е кофти така.
Ех тези момчета с нежни души


Бих предложила сдобрителен секс. Grinning
Виж целия пост
# 2
Опази Боже, защо моя не иде на лов?

Аз обичам да ми се сърди, не ми пречи - всеки си гледа работата и така.  Peace

Особено след като беше един месец (1!!!) отпуска, и щяхме да се избием. За цялата си връзка не бяхме били толкова време заедно.  Close Grinning

Хич, ама хич не се изказах по темата.  ooooh!
Виж целия пост
# 3
И при нас секса помага Mr. Green

И моя се сърди и е дока4лив,ама си е негова работа-негов си проблем.Даже има моменти,когато не си говорим с дни,ама това хи4 не ме притеснява.Ама то в такива моменти сме много изнервени и май е добре,4е не говорим Laughing
Виж целия пост
# 4
Той пък много обидчив бе Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ооо, мойто мъжле най-редовно си ходи всяка неделя за риба Simple SmileПреди ми правеше впечатление и се сърдех, особено като работих в неделя, а той си прави кефа....Така обаче е по-добре, в смисъл всеки си прави каквото му харесва и не се сърди на другия...трябва разбиране да има Peace
Виж целия пост
# 6
Ако мъжът ми ми се сърди за нещо, за което мисля, че съм права, ще отстоявам до край и изобщо няма да му се подмазвам Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Аз обичам да ми се сърди, не ми пречи - всеки си гледа работата и така.  Peace
Има нещо такова Grinning
По темата - не знам, у нас обикновено той предприема сдобрителните мероприятия, трябва само да почакам да му мине Simple Smile Иначе аз мога и един месец да се сърдя, не ми пречи Grinning
Виж целия пост
# 8
При нас пък е обратно - все аз се сърдя и цупя, а той все намира начин да ме развесели и оправи настроението.
Може да му спретнеш една вечеря на свещи, а ти по лек халат, под който има секси бельо например.  Mr. Green Друго, което се сещам е да го изведеш на разходка в гората или пък да се возите на виенско колело.  Peace Нещо в този дух.   bouquet

Успех в сдобряването.  Wink
Виж целия пост
# 9
Опази Боже, защо моя не иде на лов?

Аз обичам да ми се сърди, не ми пречи - всеки си гледа работата и така.  Peace



Тя е малка, но вече знае! Laughing
Виж целия пост
# 10
И защо трябва да ти се сърди ? За това, че би искала да сте заедно в единственото възможно време ли ?
Мисля, че си права да имаш подобни претенции и на твое място не бих търсила начини за подмазване.
Макар, че от значение е и начина по който си му казала горното. Ако е било скандалджийски е нормално да му е неприятно и тогава би следвало да се извиниш. Но не за искането си, а за тона си.
Иначе не намирам основание за цупене от негова страна.
Виж целия пост
# 11
Ние си казваме всички истини на майтап и така си се смеем и няма обидени  Wink
Освен това моя мъж толкова много пътува и толкова дулго сме разделени, че кагато сме заедно сме като сиямски близнаци и толкова сме се затъжили един за друг че нямаме поводи да се караме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Не само, че не бих се подмазвала, но ако има наглостта да се сърди за подобно нещо, ще го вдигна на ура...
Но иначе, сдобрителния секс върши чудеса Peace
Виж целия пост
# 13
И защо трябва да ти се сърди ? За това, че би искала да сте заедно в единственото възможно време ли ?
Мисля, че си права да имаш подобни претенции и на твое място не бих търсила начини за подмазване.
Макар, че от значение е и начина по който си му казала горното. Ако е било скандалджийски е нормално да му е неприятно и тогава би следвало да се извиниш. Но не за искането си, а за тона си.
Иначе не намирам основание за цупене от негова страна.

Именнно! а пък ако се от отмъстителните - издебни момент, в който усещаш, че иска да сте заедно и отиди някъде с приятелки... Не знам защо ми дойде този филм в главата, защото аз не правя така, но - все пак - защо той да е обиденият, ако събота и неделя са единственото пълноценно време, което би могъл да прекара с вас.... Погледнато от позитевната страна- в такива моменти, в които оставаш сама - просто свърши нещо за себе си...
Виж целия пост
# 14
Аз бих ти предложила да му се разсърдиш и ти. Разбери, че който свикне да отстъпва, губи. Щом е такъв сръдливко, просто млъкни и ти, така че той пръв да почне да се сдобрява. Иначе ще почне да издевателства със сръдни над теб, независимо дали си права или не. Това е съветът, който бих дала на сестра си, дъщеря си или на най-близките си приятелки. Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия