Как се спрявяте със сухaта кожа?

  • 487
  • 11
Бебето ми има суха кожа. Досега съм ползвала козметика на Бюбхен и от време на време по препоръка на педиатър LinolaFett. Приемам всякакви съвети Simple Smile.
Виж целия пост
# 1
...............извинявай,ама.............оправи си темата!/"сухТ'/

Аз съм ползвала преварен зехтин и не съм имала такъв проблем!Мажеш ли го след всяко къпане?А да не би сапунчето така да действа?
Виж целия пост
# 2
За суха кожа кожната лекарка предписа на племенника ми  следното-в равни части олио рицини+глицерин+розова вода-смесват се и преди употреба се разклаща.Моята снаха само с това го омазняваше ,защото е с мн. суха кожа и алергичен(към  хим. препарати).
Виж целия пост
# 3
И аз ползвах течния сапун за баня и олиото на Бюбхен и в един момент кожата й стана суха и груба. Не знам дали беше от козметиката или реакция от някаква дреха например, но педиатърката ми препоръча да ползвам крема за атопична кожа Стелатопия на Мустела. Той е доста мазен и още с първите намазвания се забеляза подобрение.
Виж целия пост
# 4
И аз ползвам Мустела Стелатопия - кремът и олиото за вана , страхотни са  Hug нямаме никакви проблеми вече , освен това действат и много добре на пъпчиците , ако излизат такива .
Шампоан ползвам също на Мустела .
Виж целия пост
# 5
Мустела и Чико имат серии за суха и атопична кожа - за малко бебе са идеални. За "порастнали бебета" - А-дерма. В момента Себамед ми върши доста добра работа. Къпането трябва да става с продукт без сапунена композиция /Бубхен са уж такива, но и на Вярка кожата се изсушява много от тези продукти/.
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми също е със суха кожа от известно време. Ползвам сапунче за къпане и олио на Пенатен. Снощи използвах мляко на Нивея и днес сутринта видях, че кожата е мнооого суха. Педито ми каза, че е заради АМ. Рецептата с рицини ми звучи добре, ще я направя. Дано има ефект при нас.
Виж целия пост
# 7
Докато беше съвсвм малък го мажех с преварен зехтин,а по-късно започнах да го мажа с Бюбхен.
Виж целия пост
# 8
Блогодя ви, момичета!  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Пробвай с балсама на д-р Тайс адски е добър точно за суха кожа и ако излизат и пъпчици, също така както са ти казали използвай козметиката на Мустела  Peace
Виж целия пост
# 10
Повече от година мажех дребния с преварен зехтин. Не сме имали никакви проблеми.
Реших, ей тъй на на своя глава да сменя зехтина с олиото на Бюбхен, и резултатът беше суха като шкурка кожа.
И отново се върнах на зехтина.
Това лято заради горещините го мажех с козметиката на Corine d'Farme (май така се казваше), френска е, на прилични цени, и нямаме никакви оплаквания.
Също така съм много доволна от кремчето на Павлодерм, страхотно е, много добре действа на кожата на дребния.
Виж целия пост
# 11
Докато беше бебе, мажех Криската само с преварен зехтин и нямах никакви проблеми. От втрория месец започнах да ползвам олиото на Бюбхен и наскоро кожата й съвсем пресъхна - появиха се лишеи...започнах да къпя детето с Еукарин и спрях олиото - значително се подобри състоянието на кожата.
Дали наистина Бюбхен изсушава newsm78

Изписаха ни Мустела, но още не съм опитвала с нея....Започнах да ползвам отново зехтин - вече не знам кое е най-добро....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия