От къде сладурски порцеланови съдове за деца

  • 2 491
  • 8
Мами, някой да знае къде има повече избор на детски порцеланови купи и чинии?
Още ни е рано, но към 9-10 месец, като започнем с преходната храна искам да започна да уча Маги да използва и да свиква с истински прибори за хранене и чинйики, а не с тези бебешки пластмасови пособия.
За момента съм си харесала тези прибори на Бебе Комфорт

http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5534&lang=1

Ако знаете и други фирми, на които има такива прибори /метални прибори с пластмасови дръжки/ ще ми е от полза и тях да погледна.

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
... а не с тези бебешки пластмасови пособия....

Не случайно производителите ги правят от този материал  Mr. Green
Според мен всичко с времето си  Wink
Има страхотни купи, чаши, чинии в KREO - фен съм Peace
Виж целия пост
# 2
Ами до кога тогава според теб се кара с тези пластмаси newsm78 Пък и като гледам повечето са купички, което според мен е така, защото са предназначени за бебета и се ядат по-кашести яденета Rolling Eyes Вие с какви прибори и съдове се храните?

А къде е това КРЕО?
Виж целия пост
# 3
Много хубав детски порцелан има в магазин Петра, намира се на бул. Васил Левски, ако вървиш от СУ към Спортната палата по десния тротоар, до магазина на Todorоff. Там има и хубави прибори, но тези, на които си се спряла, не им остъпват кой знае колко, а са 3-4 пъти по-евтини.
Виж целия пост
# 4
Там има и хубави прибори, но тези, на които си се спряла, не им остъпват кой знае колко, а са 3-4 пъти по-евтини.

Аз въобще не държа да са точно тези. Не робувам на марки и нямам мания да взимам маркови неща. Просто не бях виждала други такива до сега.
Значи този магазин ще бъде посетен Grinning Благодаря Hug
Виж целия пост
# 5
Мами, някой да знае къде има повече избор на детски порцеланови купи и чинии?
Още ни е рано, но към 9-10 месец, като започнем с преходната храна искам да започна да уча Маги да използва и да свиква с истински прибори за хранене и чинйики, а не с тези бебешки пластмасови пособия.
За момента съм си харесала тези прибори на Бебе Комфорт

http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5534&lang=1

Ако знаете и други фирми, на които има такива прибори /метални прибори с пластмасови дръжки/ ще ми е от полза и тях да погледна.

Благодаря  :bouquet

Има страхотни детски комплекти на Дисни във фирмения магазин на Luminark.Намира се на бул."Христо Ботев" и ул."Аспарух".Преди няколко дни бях там и видях чаши,чинии,купички,големи чаши с дръжка със всякакви герой,а и не на последно място цените им са много поносими. Peace




Виж целия пост
# 6

Имат няколко магазина в София.
- в София Сити Център;
- в Mall Sofia, но там продават предимно Леонардо;
- ул. Гладстон - ляво и дясно на бул.Витоша - по един магазин/като в единия пак е сновно Леонардо/;
- в м-ни Божур също има избор;
Виж целия пост
# 7
Там има и хубави прибори, но тези, на които си се спряла, не им остъпват кой знае колко, а са 3-4 пъти по-евтини.

Аз въобще не държа да са точно тези. Не робувам на марки и нямам мания да взимам маркови неща. Просто не бях виждала други такива до сега.
Значи този магазин ще бъде посетен Grinning Благодаря Hug

Може би не се изразих добре. Тези, които си харесала - от Малечко, са по-евтини, а не по-лоши, това имах предвид. Приборите на дъщеря ми са точно такива, аз много ги харесвам.
А в Петра порцеланът е красив и качествен, но е доста скъпо. Все пак си струва да се разгледа.
Виж целия пост
# 8
Петра има и до НДК - близо до магазин Lindt Peace
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия