Ранен тест за определяне пола на бебето

  • 1 608
  • 3
Здравейте,

Искам да споделя нещо с вас и да ви питам това прави ли се в България.

Става дума за моя позната, която живее в Италия. Та тя забременя и още при установяване на бременността са и взели кръв и урина за изследвания. И тогава - още на няколко седмици бременност са и казали какъв ще е пола на бебчо  Thinking и познаха Hug.

Та исках да ви питам дали и у нас се правят такива тестове? И къде, ако ги правят?
Виж целия пост
# 1
Честно да ти кажа не знам как с кръв и урина може да се определи пола? newsm78 За пръв път чувам такова нещо Thinking Ама и няма логика, освен ако не са измислили нещо супер ново и гениално newsm78 Виж генетичните изследвания са нещо друго........
Виж целия пост
# 2
И аз не съм чувала да се определя пола, чрез изследване на кръв и урина.Да не би на ехографа да са го видяли.Там може да се види и много рано, ако е 3Д или 4Д, поне аз така знам.
Виж целия пост
# 3
Честно да ти кажа не знам как с кръв и урина може да се определи пола? newsm78 За пръв път чувам такова нещо Thinking Ама и няма логика, освен ако не са измислили нещо супер ново и гениално newsm78 Виж генетичните изследвания са нещо друго........

Ами незнам,  и аз се учудих, като ми го каза  newsm78 newsm78 newsm78????
 Затова реших да попитам - тук във форума  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия