Кхненски мебели -къде е по-евтино в София?

  • 2 592
  • 21
Някой може ли да ми даде информация за фирми за кухненски мебели по поръчка и да не са много съпи разбира се.
Виж целия пост
# 1
много зависи каква сума си отделила и какво искаш да постигнеш.
Ние сме много доволни от Платан- www.platan.org  и по-специално от едната проектантка от Витошка.
Виж целия пост
# 2
Нашата кухня е направена от Платан и съм адски доволна...... Цените са им действително ниски...
Виж целия пост
# 3
Нашата кухня е направена от Платан и съм адски доволна...... Цените са им действително ниски...
На мен пък ми направиха доста висока оферта newsm78
Виж целия пост
# 4
зависи от материала и броя на шкафовете, на друго място същата кухня по-евтино ли ви излезе?
Виж целия пост
# 5
зависи от материала и броя на шкафовете, на друго място същата кухня по-евтино ли ви излезе?
Да ,направиха ми още 3 оферти ,от същия материал и брой и вид на шкафовете,като разликата от най-евтината до тази на Платан е 400 лв.
Виж целия пост
# 6
Вчера ни монтираха кухнята. На живо още нес ъм я видяла , но мъжът ми я е снимал. Прави ни я една фирма М&М. Ако се интересуваш мога да ти дам тел.
Виж целия пост
# 7
Виж в  www.aiko-bg.com
Там ще намериш доста предложения и по принцип кухните се правят с размери на клиента и конфигурацията също можеш сама да си я подбереш Peace
Виж целия пост
# 8
Виж в  www.aiko-bg.com
Там ще намериш доста предложения и по принцип кухните се правят с размери на клиента и конфигурацията също можеш сама да си я подбереш Peace
В Айко работят с модули и ако има специфика при подредбата става сложно.Тоест не ти правят шкафове по размер ,а се опитват да наместят техните модули в твоите размери.Те повечето така работят.
Виж целия пост
# 9
Виж в  www.aiko-bg.com
Там ще намериш доста предложения и по принцип кухните се правят с размери на клиента и конфигурацията също можеш сама да си я подбереш Peace
В Айко работят с модули и ако има специфика при подредбата става сложно.Тоест не ти правят шкафове по размер ,а се опитват да наместят техните модули в твоите размери.Те повечето така работят.
Дори и да е така,пак се получават хубави конфигурации.Виждала съм доста хубави кухни там Peace
А и за това което предлагат,цените им са доста добри и поносими.
Виж целия пост
# 10
Виж в  www.aiko-bg.com
Там ще намериш доста предложения и по принцип кухните се правят с размери на клиента и конфигурацията също можеш сама да си я подбереш Peace
В Айко работят с модули и ако има специфика при подредбата става сложно.Тоест не ти правят шкафове по размер ,а се опитват да наместят техните модули в твоите размери.Те повечето така работят.
Дори и да е така,пак се получават хубави конфигурации.Виждала съм доста хубави кухни там Peace
А и за това което предлагат,цените им са доста добри и поносими.
да,така е .оттам ми направиха най-добрата оферта.Но пък имаме проблем с размерите и не ми хареса изцяло проекта,сега чакам от друго място какво ще измислят.
Виж целия пост
# 11
Виж в  www.aiko-bg.com
Там ще намериш доста предложения и по принцип кухните се правят с размери на клиента и конфигурацията също можеш сама да си я подбереш Peace
В Айко работят с модули и ако има специфика при подредбата става сложно.Тоест не ти правят шкафове по размер ,а се опитват да наместят техните модули в твоите размери.Те повечето така работят.

да, една от причините, поради която тотално се отказах от АЙКО
Виж целия пост
# 12
Виж в  www.aiko-bg.com
Там ще намериш доста предложения и по принцип кухните се правят с размери на клиента и конфигурацията също можеш сама да си я подбереш Peace
В Айко работят с модули и ако има специфика при подредбата става сложно.Тоест не ти правят шкафове по размер ,а се опитват да наместят техните модули в твоите размери.Те повечето така работят.

да, една от причините, поради която тотално се отказах от АЙКО
За всяко място си има хора и всеки си има политика на работа Naughty
Виж целия пост
# 13
Аз мога да то дам телефона на един майстор с ателие в Бояна,идва на място,пряви ти проект ,показва ти мостри,взима си размери и ти казва цена!Всичко това не те ангажира да дадеш поръчката!Казва се Георги Мицев:0887516550;Аз лично си направих кухнята при него,цените му са доста прилични наистина,сега ни предстои да му възложим и др. поръчки Wink
Виж целия пост
# 14
права си, ама ще си продължа обосновката тогава

Харесам някой плот- точно такъв вече няма- Защо тогава ви седи по мострите Twisted Evil

По размери на клиента и индивидуален проект ли са кухните- Да- Ама точно такова шкафче не можем да направим, з-то възможните му размери са само - Х,У,Z Twisted Evil

Освен в такъв цвят, в друг има ли от тези масички- Да- Къде да ги видим, каталог, нещо?- Аз ще ви го покажа, ама не може да поръчвате оттам Shocked, с тази фирма работим само каквото достави в момента.

Купихме ъглови легла на пхромоция- вярное, изгодно. В кашона- нито схема на сглабяне, нито маркировка по детайлите, добре, че мъжът ми е сръчен. Отделно, че приложените панти НЕ бяха за такъв модел врата.

Ами загубиха ме като клиент, това е.

и пр. и пр.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия