Дали мога да изпратя дрешки за някой дом по пощата?

  • 671
  • 5
Здравейте,
Имам доста дрешки (0-1 год.) - чисто нови са. Бих искала да ги дам в някой дом. Аз живея в Мадан и единствения начин е да ги изпратя по пощата. Насочих се към дома в Широка лъка, защото е най-близко и там децата са малки (0-3 год.) Та въпроса ми е дали ще ги приемат ако ги изпратя? Или трябва да говоря с тях предварително (опитах да се свържа с тях по телефона, но непрекъснато дава заето). Моля, дайте съвет как да постъпя.
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
Широка лъка 4710   ДМСГД               ул."Люлката"      тел. 03030/321
а защо не направиш опит за се свържеш със Служба Справки в БТК , да не е сменен  телефонния номер ,не мисля ,че биха имали нещо против да получат дрешките по пощата
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти преди да изпратиш колета да се свържеш с дома, и то с директора. Иначе има риск дрехите да "потънат" из дебрите на персонала. Така всичко ще стане по-официално и ще имаш по-голяма увереност. След това може да се обадиш да питаш дали е пристигнал колета, дали ще им свършат работа дрехите и т.н.
Повече внимание гарантира по-голям успех.
 Peace
Виж целия пост
# 3
Аз имам същия въпрос, но искам адреса на някой дом във Варненска или Добричка област. Дрехите са предимно за малки бебета до 6месеца.
Виж целия пост
# 4
Аз имам същия въпрос, но искам адреса на някой дом във Варненска или Добричка област. Дрехите са предимно за малки бебета до 6месеца.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88405.msg1538893#msg1538893
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти, много полезна информация си събрала!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия