А за готварските -малки печки на" Дипломат"??

  • 2 192
  • 7
На нас ни предстои нова кухня да си направим.Започвам да се замислям над уредите!Какво ще кажете за малките готварски печки Дипломат.Аз съм си харесала с комбиниран плот отгоре-керамичен и газов котлон!Някои има ли от тях?Помощ!
Наши приятели имат ширм-Дипломат и са много доволни,ама за печката не знам?Някой от вас има ли?Моля за впечатления и препоръки!! Peace
Виж целия пост
# 1
и мен ме интересува тази тема защото и на мен ми предстои такава покупка.имам познати които имат печки Дипломат,но с електрически котлони и готвят на тях вече няколко години.казват че са доволни,но аз искам да има и газов котлон
Виж целия пост
# 2
Имам такава печка - един газов и един ел. котлон с керамичен плот. Котлоните грешка нямат, но от фурната не съм особено доволна.
Виж целия пост
# 3
Моята е с един ел. и един газов котлон, но фурната е на газ и не съм доволна.По-добре си вземи с ел.фурна.
Виж целия пост
# 4
Нашата е с един газов и един електрически, купихме си я преди 3 години, тогава още нямаше газов с керамичен. Фурната ни е електрическа. Много съм доволна, не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 5
Свекърва ми си купи такава и е много доволна.
Виж целия пост
# 6
Имам такава, с 2 ел. котлона, керамичен плот. Много съм доволна и от котлоните и от фурната. Единствен минус е, че няма отделни копчета за горен и долен реотан на фурната.
Виж целия пост
# 7
Майка ми миналата година си купи малка Дипломат, с два котлона, керамичен плот. Фурната е ужасна. Не е уплътнена, някакъв мирис има, когато е включена. Не може да се ползват едновременно фурната и котлоните. И незнам още колко такива дреболии, които ме изнервят, когато съм у мама и трябва да готвя Sick.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия