любимата ми лазаняяяяя!

  • 704
  • 14
може да прецените, че въпросът е за готварския, ама реших, че тук е най-вероятно да получа отговор.

имам нужда от опресняване на паметта:
кой анимационен герой възкликваше "любимата ми лазаняяя" по времето, когато лазанята беше почти непозната на българската домакиня?
Виж целия пост
# 1
Аз само за костенурките-нинджа се сещам  newsm78
Виж целия пост
# 2
и аз съм за Нинджите
Виж целия пост
# 3
Гарфилд, естествено Hug
Виж целия пост
# 4
костенурките ядяха пица, в това съм 100% сигурна - разнасяха едни огромни кутии с пица, нарязана на парчета.
гарфийлд яде лазанята отскоро, много след като аз започнах да я готвя...
а онова беше по времето, когато не знаех какво е лазаня...
Виж целия пост
# 5
Хм  Thinking, права си...шах...
Виж целия пост
# 6
гарфилд яде лазаня и то доста отдавна-анимационните филми с него са поне от 20 години Но тук някой друг да е ял лазаня не се сещам за съжаление
Виж целия пост
# 7
да, ама гафийлд ние като деца не сме го гледали по канал 1, поне на моя телевизор го нямаше...

дали не беше мечето ръкспин или някой от обкръжението му? или бъркам?
Виж целия пост
# 8
костенурките са пък Crossing Arms, кутиите от пица си ги спомлям, ама едното хайванче ядеше лазаня. Аз дори не знаех какво е това.
Виж целия пост
# 9
Костенурките, костенурките.......

Колко се чудех к'во е т'ва лазаняяя
Виж целия пост
# 10
Не са нито костенурките, нито Ръкспин. Обаче кой беше и аз не се сещам (преди месец някъде се опитвах да се сетя същото и не успях Rolling Eyes)
Спомням си, че беше анимация и "нещото" само лазаня ядеше...
Виж целия пост
# 11
Аз си спомням, че май летеше из космоса newsm78Тогава дори не знаех какво е "лазаня", а Гарфилд не съм гледала никога, значи не е той.
Виж целия пост
# 12
това за ръкспин ми го подсказа един колега като го питах днес... и на мен нещо ми подсказва, че ръкспин ядеше друго...
онзи все се завръщаше отнякъде и дали не го посрещаше майка му  newsm78 и после той възкликваше.... а аз си мислех, че лазанята е сладкиш Embarassed
Виж целия пост
# 13
Mай беше тазманийския дявол Таз. Той изобщо беше много лаком и омиташе всичко което се яде, а и не само. Но при вида на лазанята направо откачаше.
Виж целия пост
# 14
И аз съм за Тасманийския дявол по далечни спомени Simple Smile

Костенурките са май на пица основно Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия