Хранене през 3 часа - до кога?

  • 2 030
  • 22
М? newsm78
Да уточня - ние сме на изцедена кърма + АМ. През деня се храним като по часовник на 3 часа /по нейно желание/, като последното хапване е след къпането, т.е. - към 20-21 часа и после - между 5 и 8-часова пауза. Та... чудно ми е кога се разрежда режима? Thinking
Виж целия пост
# 1
Бебка сама ще ти подскаже кога. Peace
Виж целия пост
# 2
Бебетата избират, не ние  Simple Smile Целувки на сладката бебка  Hug
Виж целия пост
# 3
Докато започне да яде зеленчуково пюре и кашичка.
След въвеждането на зеленчуковото като обедно хранене направи пауза м/у него и следващото от 3 и 1/2 ч.
След въвеждането и на кашата като замяна на следобедното - направи всички промеждутъци по 3 1/2 ч. - САМ! Това е важно! Някои и на 7мес. си папкат през 3 часа... Ама не става да го мъчиш насила
Confused
Виж целия пост
# 4
М? newsm78
 През деня се храним като по часовник на 3 часа /по нейно желание/,  Та... чудно ми е кога се разрежда режима? Thinking

Режимът се разрежда, когато детето пожелае. Peace
Виж целия пост
# 5
Едни ги разреждат на 1 месец, други на 1 година, никой не знае при товето дете кога ще стане Grinning
Виж целия пост
# 6
Моят беб4о е на 21 дена но яде през 5 4аса горе доло нощно време прави пауза от 7/8 4аса .Когато го будех на 3 4аса не се хранеше по4ти и стояхме по 40 мин на шишето а сега за 10/15 мин. шишето е празно и бебо е доволен.Децата сами си показват кога са гладни  Peace
Виж целия пост
# 7
Бебка сама ще ти подскаже кога. Peace

при нас беше точно така ,тя сама си показа  Peace
Виж целия пост
# 8
Едни ги разреждат на 1 месец, други на 1 година, никой не знае при товето дете кога ще стане Grinning
Peace
Виж целия пост
# 9
М? newsm78
Да уточня - ние сме на изцедена кърма + АМ. През деня се храним като по часовник на 3 часа /по нейно желание/, като последното хапване е след къпането, т.е. - към 20-21 часа и после - между 5 и 8-часова пауза. Та... чудно ми е кога се разрежда режима? Thinking
Когато реши самото детенце Peace
Виж целия пост
# 10
Малкият е почти на 6 месеца, но все още яде през 3 часа. От детето си зависи до кога.
Виж целия пост
# 11
И Криската се храни на три часа, с 8 часова пауза през ноща. Ще спрем когато тя реши Hug
Виж целия пост
# 12
Емо никога не ми се е хранил под режим и доста често хапва на час, час и половина - но е изцяло на кърма.
Виж целия пост
# 13
Първо много ти е сладка бебека и второ
Бебетата избират, не ние  Simple Smile Целувки на сладката бебка  Hug
Peace
Виж целия пост
# 14
Винаги има и по-"лошо"....ние с нашата Калина се храним през 2-3 часа по време на деня, но от яколко дни се буди нощем през час пак да яде  Shocked Така че, спокойно. Когато бебка реши да яде - ще ти "каже"  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия