за тапата

  • 905
  • 15
Здравейте!
Преди два дена ми изтече нещо лигаво с розов цвят. Оттогава отвреме навреме пак се появява това течение, но нямам болки, а само подготвителни безболезнени контракции. Дали това е тапата и дали раждането предстои. Аз съм в 38г.с. Моля ви споделете опита си с мен! Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Здравей,мисля,че това е тапата,но съм чувала,че не е задължително да започне раждането веднага.Пожелавам ти успех и леко раждане Peace
Виж целия пост
# 2
Може и да е чно най-добре иди на лекар той да ти каже.
Виж целия пост
# 3
Да, като "падне тапата", а при теб май е паднала, раждането започва до 2-3 дни.Леко раждане!
Виж целия пост
# 4
Най-вероятно е тапата, но все пак се конусултирай.Аз имах няколко пъти нащо розовеникаво десетина дни преди да родя.Моят лекар ми каза,че е нормално.После ,когато ми започнаха родилните контракции пак ми изтече розова слуз.Понякога тапата пада и 2 седмици преди раждането, не се притеснявай, просто означава,че раждането наближава.Успех и леко раждане ти желая  Hug
Виж целия пост
# 5
аз също мисля че това е тапата и че съвсем скоро трябва да родиш.Късмет желая!
Виж целия пост
# 6
Хехеее,ами да ,тапата е,скоро ще раждаш,честито мила.Леко раждане!!!  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Мисля,че това е тапата.При мен тапата падна 2 дни преди раждането.Наистина е най-добре да се консултираш с лекар Peace
Успех и леко,и безпроблемно раждане Hug
Виж целия пост
# 8
аз родих след 2 дена
  bouquet
Виж целия пост
# 9
да и аз мисля,че може да е тапата-родих след 2 дни
Виж целия пост
# 10
И аз мисля, че е тапата.
При мен тапата падна 1 седмица преди да родя.
Леко раждане ти пожелавам! И здраво и красиво бебенце!   bouquet
Виж целия пост
# 11
До дни ще родиш.
Леко раждане и най-прекрасното бебе.
Всичко ще бъде наред - не се притеснявай  Grinning
Виж целия пост
# 12
И на мен на тапата ми прилича, моята запона да изтича по малко от началото на 9 - тия месец, а аз родих 9 дена преди термина. Успех  Hug
Виж целия пост
# 13
Моята тапа падна в 5.30ч. и в 13.45ч родих, но моята падна изведнъж. Мисля че скоро ще станеш мама хайде Леко и здраво бебче  ylinfant
Виж целия пост
# 14
И аз мисля че това е тапата и скоро ще родиш. Моята започна да пада към обяд и на другия ден на  обяд родих моето съкровище. Желая ти леко и безпроблемно раждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия