въпрос за кашкавал

  • 1 762
  • 7
Имам един въпрос относно горчив кашкавал. преди няколко дни мъжа ми купи от METRO кашкавал-1kg на lakrima, но много горчи,лепне и не се реже/направо се чупи/,правих на сандвичи/пекан/,панирах - направо ужасно - цялата къща миришеше на "повръщано" ,а и се разтече при пърженето..... направо не знам какво да го правя,а имам още доста.Ако някой има идея моля да ми каже   newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ами не съм купувала такъв кашкавал. Rolling EyesКак го ядете,щом мирише на повръщано? newsm78
Виж целия пост
# 2
Изхвърли го. Аз развалих така една пица.
Виж целия пост
# 3
Не сме купавали на тази фирма кашкавал.Вземам винаги един и същ,за да няма неприятни изненади и пари на вятъра.
Вярно,че 1 кг.кашкавал е много,но след е гаден на вид,вкус и мирис,не го дръжте повече, а го изхвърлете.Аз поне вднага щях да направя така. newsm28
Виж целия пост
# 4
Хвърляй без да ти е жал. Виж тук
Виж целия пост
# 5
Значи, тази
"Федерация за защита на потребителите", ако някой й знае координатите, да ги пусне. Такива продукти, като този кашкавал там се носят.Защо ще си даваме парите, пък ще го хвърляме. Ако повече хора си направят труда да занесат там купените от тях негодни продукти, и съответно се наложи санкция за този производител,тогава май наистина ще влезе ме в Европа
Виж целия пост
# 6
Значи, тази
"Федерация за защита на потребителите", ако някой й знае координатите, да ги пусне. Такива продукти, като този кашкавал там се носят.Защо ще си даваме парите, пък ще го хвърляме. Ако повече хора си направят труда да занесат там купените от тях негодни продукти, и съответно се наложи санкция за този производител,тогава май наистина ще влезе ме в Европа
Много си права. Аз като болшинството българи нали съм свикнала да си трая... #Cussing out Което, разбира се, е ужасно и съм решила да се поправя. Та изрових сайта на потребител.бг, има адреса на организацията: гр. София, ул. Манастирска ливада N 66 и възможност за подаване на е-жалба ето тук
Не видях обаче адреси за провинцията  Rolling Eyes. Явно процедурата е изпращане на жалба и те проверяват. Макар, че преди време гледах едно предаване, в което една женица направи рекламация на прах за пране (май съдържаше гипс Shocked), помня, че беше важно да се пази касовия бон. Успех и повече късмет в покупките  Hug
Виж целия пост
# 7

....Та изрових сайта на потребител.бг, има адреса на организацията: гр. София, ул. Манастирска ливада N 66 и възможност за подаване на е-жалба ето тук

Ето един линк и от  мен  Hug
Комисия за защита на потребителите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия