шофьорски курс

  • 484
  • 4
искам да ви помоля за помощ. искам да започна шофьорски курс, ама нямам и на представа къде, знам че има милиони фирми, но искам да съм сигурна че е добра и че учителите са печени, имам предвид че майка ми като беше ходила, учителя и и е викал като е правела грешки, а мен това така ще ме притесни и ядоса че най много да продължа да ходя, но без желание, а не е това идеята.
искам да се науча да карам и да ми обясняват както си трябва, а не да викат и крещят Simple Smile

та ако знаете някакви добри фирми и сте били доволни като сте ходили, ще ви бъда мнго благодарна да споделите с мен.

забравих да кажа че съм от София.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз карам в "Тотов" Намират се в Хиподрума, ако са ти удобни ти ги препоръчвам. Доволна съм от инструктора си, въпреки че вчера ме скъсаха на градско, за което сама съм си виновна. Ако  искаш повече инфо можеш да ми пишеш и на лични.
Виж целия пост
# 2
И аз да попитам за шофьорски курс, но във Варна Thinking
Но искам някой инструктор, който наистина да ме научи да карам, защото си нямам идея изобщо от шофиране. Единствено велосипед съм карала досега  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти фирма "Зелена вълна". На НДК им е офиса. Не е скъпо и инструкторите са много добри. Аз попаднах на много добър, казва се Тодор, ако искаш иди там. Взех си изпита от първия път, което за София е доста рядко. Даже ми подсказваше на листовките  Wink Blush
Потърси в интернет за координати на фирмата, или мен ако питаш свържи се точно с този инструктор, мога да т и дам телефона му, ако искаш.
Виж целия пост
# 4
Благодаря, но търся инструктор във Варна  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия