Детска кухня

  • 398
  • 2
Здравейте,

Не съм сигурен дали темата е точно за тук, затова ако админите преценят, може да я преместят.

В града, в който живеем има само две детски кухни. Едната е държавната и има съответната визия Simple Smile , а другата е частна и много успешно я конкурира. Съпругата ми дълго време недоволства и от двете и накрая спря да взема от която и да е - от държавната заради хигиената и визията, а от частната заради еднообразието и безвкусицата. Мина известно време и й дойде идеята, че ако се направи още една детска кухня, която да "тушира" недостатъците на настоящите, то тя ще има голям успех. Запали се не на шега, а покрай нея се запалих и аз. Помещение вече намерихме. Намерихме и държавен вестник, в който е публикувана Наредбата за приготвяне на храни. И въобще.... решили сме се на сериозно.
Пиша тук с надеждата, че някой(я) от вас може да има ценна информация, която би ни помогнала: административни подробности, практически трудности и т.н.

След като прочетох това което написах на съпругата ми, тя каза "Ех, ама сухо си го написал! Кажи поне - Благодаря ви момичета!"

Благодаря ви момичета!
Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз компетенто мнение не мога да дам,но тьй като точно днес за пьрви пьт се сбльсках очи в очи с туй чудо млечната кухня, искам искрено да ви пожелая успех.Дано и в нашия град някой направи нещо такова ,но на смислена цена.
Виж целия пост
# 2
Мога само да ви пожелая успех  Hug
Моят син не искаше да яде храната от кухнята ...
Направете така , че децата да харесват вашата .  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия