Квартира-ако някой може да помогне...

  • 737
  • 8
Дойде момента,в който трябва да с махнем от Студ.град ConfusedИ то по най-бързия начин.
Погледът ми вече е размазан от четене на обяви...
Моля ви за помощ-ако някой е чувал,виждал залепена някъде,той/негов познат или съсед дава и т.н.,да свирка.Става и от агенция,макар да съм проверила и тях в нета.

Търсим гарсониера/двустаен,в краен случай и боксониера (50-60кв.м. са ни достатъчни) в Младост 1а,2 (евентуално и 3),Мусагеница и (най-трудното условие) до 250-260лв.Необзаведен или полуобзаведен.
Това е.Мерси.
Виж целия пост
# 1
Ако не не си се сетила, пиши на НИкол. Тя може да ти помогне!
Виж целия пост
# 2
Сетих се,но ми се иска да досаждам (все още Wink )Ако времето съвсем ни сгащи,ще нахалствам Whistling
Виж целия пост
# 3
Родителите ми дават апартамент под наем точно сега- тамън се изнесоха старите наематели.
Апартамента е в Младост 1, 50 и кусур квадрата, двустаен, тухла, обзаведен с мебели. За 280 лв обаче.
Виж целия пост
# 4
Родителите ми дават апартамент под наем точно сега- тамън се изнесоха старите наематели.
Апартамента е в Младост 1, 50 и кусур квадрата, двустаен, тухла, обзаведен с мебели. За 280 лв обаче.

пО-добро предложение няма да намериш, рефлекс, така че хич не чакай! Късмет  Peace
Виж целия пост
# 5
Ерика,имам 2 огледа,следобеда ще пиша в ранния следобед допълнително Hug
Виж целия пост
# 6
Ерика,имам 2 огледа,следобеда ще пиша в ранния следобед допълнително Hug

Няма проблем!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Ерика, ако Reflex откаже за апартамента, може ли да се наредя за един много близък наш семеен приятел?
Дано Reflex не ми се сърди, че й спамя темата.
Виж целия пост
# 8
Ерика,имам 2 огледа,следобеда ще пиша в ранния следобед допълнително Hug

 hahahaКакви бисери съм писала в бързината...
Ерика,пиша ти на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия