Парадира ли Венета Райкова с халката си?

  • 3 465
  • 79
Следя предаването " Горещо" от няколко месеца почти редовно. Откакто Венета Райкова сложи венчалната халка, не спря във всеки брой, почти във всяко интервю, което се опитва да вземе, да я показва, да говори за семейното си положение, да говори за това, колко е важно да ти купят халка и куп такива чудеса. Та започнах да се чудя тя парадира ли с халката си или пък със семейното си полижение или пък с това кой точно й е подарил толкоз скъпо бижу,  или пък с нещо друго. А може  да не го прави и аз да се дразня излишно на тези моменти от предаването.
Кажете сега, на мен ли само ми прави такова впечатление постоянното натякване за това, че тя има толова прекрасна халка...?
Виж целия пост
# 1
Я малко повече чувство за хумор!  Peace
Виж целия пост
# 2
На мен също отдавна ми прави впечатление, че парадира... за халката специално не знам, но с това, че е омъжена. С повод и без повод го споменава. И според мен става дума не за това, че е омъжена за богат мъж, а за това, че изобщо е омъжена. Някакъв синдром на бивша стара мома, знам ли... сякаш сама не може да си повярва, че й се е случило Tired
Виж целия пост
# 3
Радва се жената, какво толкова?
Голямото важно. Може би, както казва Дона още не й се вярва.
Виж целия пост
# 4
По- скоро е синдромът на старата мома.
Виж целия пост
# 5
По- скоро е синдромът на старата мома.

 Thinking И аз така мисля  Thinking Явно преди това са я бъзикали, че е изпуснала влака и никой не я иска и сега компенсира  newsm78
Виж целия пост
# 6
Хм, че тя не е стара. То хубаво, да се радва на живота, ама вече неприятно взе да ми става да радва и драгите зрители с него. Всеки път. Интервютата й се " сбозват" по тоя начин.
Виж целия пост
# 7
Ъ, Венета! Колко такива ги има!
Срещам съученичка аз веднъж, питам я как е, при което тя, с победоносен жест, ми навира пръстен под носа и триумфално заявява "Омъжих се"! Ах!  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Мда, и на мен ми е направило впечатление, че постоянно говори за брака си  Thinking С халката си не съм забелязала да парадира. Явно наистина е синдромът на старата мома. Или пък още не й се вярва, че се е намерило кой да я вземе. Май много бързо стана работата с Тишо.
Виж целия пост
# 9
  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green

Ми уникално си е. Аз на 31 станах и ни веднъж  съм се женила още, искам и аз сватбаааааааааааааааааа  Cry

Рядко я гледам таз г-Джа, но определено се радва, че е омъжена.
Виж целия пост
# 10
И мен ме дразни понякога, че все го вмъква с повод и без повод, ама ще се нарадва и ще спре .
Виж целия пост
# 11
За мен това да съм омъжена, госпожа и пр беше нещо ново и се налагаше да си го повтарям, че да не забравя.  Laughing Все си мислех, че ще забравя, че съм омъжена и ще нагазя лука, например, не, че съм се юрнала, ама така. Глупави неща, но факт.
За халката ще споделя, че си мислех, че мъжът ми се фука, а после осъзнах, че не съм свикнала да виждам мъж с пръстени и особено него и ми се набиваше в очи. С времето като се поочука халката, загуби от блясъка си, аз ли свикнах, но не ми прави впечатление. Някой търси под вола теле.
Виж целия пост
# 12
може да си я харесва.
може да се притеснява пред камерата и да държи халката, като патерица, за да не припадне от притеснение.
може да има екзема точно в тази област и да проветрява мястоо...
но най-вероятно иска да скандализира дамите, които нямат халки и те да се възмущават публично (и лошата реклама е реклама) да я обсъждат колко е проста.

тя за кой се е оженила, за онзи човек от БигБрадър ли?
Виж целия пост
# 13
Женицата наистина ни навира непрекънато в очите новото си семейно положение - и когато трябва, и когато не трябва. Така както преди беше опищяла орталъка, че няма гадже. Във всяко предаване, във всяко интервю все това се тръбеше. Сега смени само репликите Simple Smile
Виж целия пост
# 14
По- скоро е синдромът на старата мома.

какъв е този синдром  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия