хемоглобин 111?

  • 856
  • 13
здравейте ,малкия скоро ще стане на 1 година а хемоглобина му е 111!това нормално ли е?мисля че на 6 месеца му беше 135 и тогава лекарката каза -идеално ,а сега?не съм занесла още резултатите и затова питам...
Виж целия пост
# 1
Доколкото си спомням за деца хемоглобин над 110 е ок  Peace
Виж целия пост
# 2
Мисля, че хемоглобина е нормален Peace
Виж целия пост
# 3
На дъщеря ми в 6-тия месец хемоглобинът й беше 100, сега в 10-тия решихме пак да го видим и вече е 112 и педиатърката каза, че е добре, но тя г;леда и други неща от изследванията, така че питай!
Виж целия пост
# 4
Мисля,че е ок Peace
Виж целия пост
# 5
На 6 месеца му беше 127,а сега,на годинка-108.Казаха ми да не се тревожа.Но да си призная-притеснявам се!
Виж целия пост
# 6
На 6 месеца ни беше 105,на годинка-117.Всичко си му е ОК Peace
Виж целия пост
# 7
И за деца и за възрасти е в рамките на нормата, ако падне под 100 се тревожи...
Виж целия пост
# 8
На моя син на 6 месеца беше 113, а на годинка - 106. Педиатърката каза, че няма нищо страшно, на да засиля малко храните, които вдигат жемоглобина. Сега давам жълтък два пъти седмично, каша от елда и пресен сок от червено цвекло. Дано да се покачи малко, но не се притеснявай, страшно е ако падне под 100!
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай, добре е!
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай, добре е!
Peace
Виж целия пост
# 11
И за деца и за възрасти е в рамките на нормата, ако падне под 100 се тревожи...
Точно това ми каза педиатъра и на мен. На моето бебе е 106 след 6-ти месец.
Виж целия пост
# 12
И аз така мисля. Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 13
За годинка референтните стойности бяха 120-178 /макар че хемоглобин 178 не съм чувала някой да има/. На Алекс му беше 110 и педиатърката каза "Нормален". Аз лично му засилих желязосъдържащите храни, за мое успокоение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия