бъбреци

  • 1 838
  • 5
здравейте интересувам се дали някой има проблеми с бъбреците по точно кисти и ако има какво прави предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
Колко и какви са-по-точно колко са големи и колко са на брой?Кой ти ги откри и как?На първо време смятам,че трябва да се следят дали се променят,А за после знам няколко варианта-от опит.
Виж целия пост
# 2
Zdraveite,
az imam systiq problem - polikistozni bybreci s golemina 7mm. GP-to mi kaza, che prosto trqbvalo da gi nablyudawame i che nqma lechenie. Za obsto oblekchenie mi predpisa chai KIDNEY i mnogo technosti. Towa obache ne reshawa problema. Kakwo da prawq? Ste sym blagodarna ako spodelite swoq opit.
Виж целия пост
# 3
Лечение иаз знам ,че няма.Пази се от възпаления и камъни.
Виж целия пост
# 4
Не знам дали ще помогне но влез в сайта на Хисарския лечител Георги Георгиев и виж дали може да помогне и се свържи с него.
Виж целия пост
# 5
Здравейте!По въпроса за бъбреците мога да ви кажа че има една рецепта от билки които лекуват бъбреци и аз в момента я пия.По време на втората ми бременност в шестия месец направих хидронефроза 3 степен на десен бъбрек и ми поставиха стенд(това е тръбичка,която се поставя през уретера до бъбрека) и два месеца се чуствах добре.Но в началото на 9 месец направих втора силна криза и по спешност ме приеха отново в болницата.Оказа се,че стенда се е запушил и от задържането на урината съм направила двустранен пилонефрит със силно възпаление и трябваше да ме изродят един месец по-рано,за да спасят плода.Детенце се роди с вродена пневмония и беше доста време в интензивен сектор, а на мен ми изкараха запушения стенд и ми сложиха нов от ляво.При тези тежки кризи толкова се уплаших,че започнах да търся бабешки рецепти на които се смеех преди. Накратко: 0.500 л зехтин и две пълни шепи жълт кантарион се слагат да врят на слаб огън на водна баня два часа и половина,след което се прецеждат и се пие всяка сутрин на гладно по една супена лъжица.Изпитано средство е , доста добре лекува бъбреци а и не вреди.Ако имате оплаквания опитайте!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия