От news-a: Над 2000 БГ дами са с незаконен и вреден силикон...

  • 1 256
  • 21
http://life.dir.bg/2006/09/29/news727602.html
 #Crazy
Подозирам че са много повече обаче...
Виж целия пост
# 1
И аз съм сигурна, че са повече. Какво да кажа?! За мен силиконът е простотия. Приемам го единствено, когато се използва при възстановителни операции.  Peace
Разбира се, незаконният силикон е по-евтин и достъпен. И прекрасен начин за лекарите да натрупат лесни пари. Дано някоя дама не си плати с живота само...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Приемам го единствено, когато се използва при възстановителни операции.  Peace
  Peace
Виж целия пост
# 3

 Е как?! До колкото знам Евросиликон са разрешени в БГ. Това,че са забранени във Франция е някакво ново 20....

Те веднъж така, веднъж онака...

Да не говорим, че тези протези са едни от най-широко използваните.
Виж целия пост
# 4
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused
Виж целия пост
# 5
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Доколкото знам Евросиликон са най-препоръчваните у нас имплантанти  Cry Направо съм потресена  Shocked

Не ми се спори доколко е умно или глупаво да си слагаш силикон. Само ще кажа, че всеки сам има право на избор и аз сериозно обмислям тази възможност след раждането на 2рото си детенце.
Виж целия пост
# 7
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

Да, и диамантените гвоздеи, и силиконовите гласни струни... Все глупости са.
Боядисаната коса, червилата, лещите... Айде, моля ти сЪ! Според теб, ако някой се е родил с по-къс крак, напр. няма да направи всичко възможно, за да го оправи ли?
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...
Виж целия пост
# 8
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

Да, и диамантените гвоздеи, и силиконовите гласни струни... Все глупости са.
Боядисаната коса, червилата, лещите... Айде, моля ти сЪ! Според теб, ако някой се е родил с по-къс крак, напр. няма да направи всичко възможно, за да го оправи ли?
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...


 Peace

Съгласна съм.

Не обичам да обобщавам кое е глупост и кое не. Аз подкрепям силиконът и изобщо пластичната хирургия. Добре е, че я има. Лошо е, че не всеки може да си я позволи.
Виж целия пост
# 9
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...

Хм, психологическите проблеми не се ли разрешаваха с помощта на психолози/психиатри, а не на хирурзи?
И, защо мислите, че само силиконът е единственият начин да се коригира един бюст?
Накрая - в медицината това се нарича протезиране. Кой нормален човек си слага протеза на здрав орган???  newsm78
За някои хора явно няма разлика дали ще си купят нов телефон или нови цици!  #Crazy
Виж целия пост
# 10
 Виждам как ще превърнем темата в "За и против силиконът"  Wink
Виж целия пост
# 11
Абе я да имаш ти два простряни чорапа вместо цици , че тогава ще ми е интересно глупост ли ще е силикона Mr. Green Ей такива крайни изказвания мнооооого ги обичам  Tired
Виж целия пост
# 12
На мен ми се струва глупост... Пластичната хирургия и имплантантите са необходимост в някои случаи, както писах по-горе. Но силиконовите бомби не си струват мъките и риска...

Хм, психологическите проблеми не се ли разрешаваха с помощта на психолози/психиатри, а не на хирурзи?
И, защо мислите, че само силиконът е единственият начин да се коригира един бюст?
Накрая - в медицината това се нарича протезиране. Кой нормален човек си слага протеза на здрав орган???  newsm78
За някои хора явно няма разлика дали ще си купят нов телефон или нови цици!  #Crazy
Peace
Виж целия пост
# 13
Абе я да имаш ти два простряни чорапа вместо цици , че тогава ще ми е интересно глупост ли ще е силикона Mr. Green Ей такива крайни изказвания мнооооого ги обичам  Tired

Ама всеки е свободен да си прави с тялото, каквото си иска... Моето мнение не засяга чуждите действия, затова се чудя какво толкова се възмущавате.  Rolling Eyes Никой не ангажирам с отношенението си към силикона. Просто на мен простряните чорапи не са ми приоритет и се чудя на тези, които им обръщат твърде много внимание и са готови на всичко да си ги запълнят...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Красотата избледнява, силикона трае вечно ...


Мамограмите доста болят със силикон и снимките са 8 вместо 4 ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия