Как да се справя със запек при 3 год. дете?

  • 2 814
  • 17
Здравейте мами?
Някой от вас сблъсквал ли се е със същия проблем. Моето дете днес вече прави пълен четвърти ден откакто не е ходил по голчма  нужда и си личи че вече много му е тежко. Това му се случва за втори път в рамките на един месец. Попитах, но ми казаха че за малки деца не е препоръчително да пият разхлабителни. Дайте някакъв съвет моля! Praynig
Виж целия пост
# 1
Здравй! Моята дъщеря е с такъв проблем от месец /тя е ня 1.9год./. Сега последно и купихме чай на Блевит. Имаше ефект.
Виж целия пост
# 2
Сега последно и купихме чай на Блевит. Имаше ефект.
Peace Също така при нас действа прясното мляко, сокчетата от кайсии, круши, повече течни храни...
Виж целия пост
# 3
и аз съм за повече течности, по-малко сандвичи и повече плодове и зеленчуци.
Виж целия пост
# 4
Свари му сушени сини сливи на компотче, направи му овесена каша и повече плодове!
Виж целия пост
# 5
Да добавя и аз:сок от рози и круша но на гладно, най- добре сутрин.
Виж целия пост
# 6
ПЮРЕ ОТ СЛИВИ !!!!

ДЕЙСТВА БЕЗОТКАЗНО !!!
Виж целия пост
# 7
Свари му сушени сини сливи на компотче, направи му овесена каша и повече плодове!

 Peace  И много търпение.... Сина ми за пръв път  имаше запек на 8 г. и беше рев като на умирачка (много гадно - 3 дена на беше акал, и накрая от разтройството не стигна до тоалетната .....  Sick така се изплаши, че до ден днешен като стане дума за ядене... не смее да ми противоречи! Успех , дано се справите със ситуацията... май всеки е минал по този път   bouquet
Виж целия пост
# 8
Киви,само дето е малко скъпичко в момента. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Киви или грозде, поне при моята дъщеря действа безотказно.
Виж целия пост
# 10
всеко ден по едно мляко Активия
Виж целия пост
# 11
ПЮРЕ ОТ СЛИВИ !!!!

ДЕЙСТВА БЕЗОТКАЗНО !!!
Бих добавила и много, много вода, по възможност топла.
Виж целия пост
# 12
ПЮРЕ ОТ СЛИВИ !!!!

ДЕЙСТВА БЕЗОТКАЗНО !!!

 Peace + круши и грозде, прясно мляко с мед на гладно.
Виж целия пост
# 13
Обърнете внимание на храната, която приема.
Хубаво е да има повече течности, супи, готвено, да се намалят сухите храни.
Чай Блевит Л
Виж целия пост
# 14
Според мен детето трябжа да яде повече течна храна-супи,яденета със сосове.Наблегнете на целулозните храни-повече плодове(круши,сливи),салата от зеле (по малко).Мюсли също върши страхотна работа.Ако имаш финансова възмойност,нека на ден да изяжда по 1 Активия с мюсли.А сега за да решите проблема можеш да му дадеш DUPHALAC. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия