Овлажнител за въздух - има ли ефект?

  • 9 434
  • 42
Здравейте Simple Smile
Искам да ви питам, понеже съм в дилема дали да купувам овлажнител за въздух или не, дали има ефект от тях и можете ли да ми препоръчате някоя марка?
Стаята на Ади ще се отоплява с парно и все си мисля, че ще е по-добре да има нещо, което да овлажнява въздуха, а чинийките с вода определено не действат.
Вие какво ще кажете по въпроса?
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам овлажнител Чико за детската стая и съм много доволна,слагам и пликче лайка  в отвора за ароматизатори. Peace
Виж целия пост
# 2
У нас с тая PVC дограма е достатъчно влажно, въпреки парното. Даже купихми влагоуловител. Ако имате такава дограма нямаш нужда от овлажнител на въздуха.
Виж целия пост
# 3
Като се роди Алекс и аз се опитах да овлажня въздуха с вода на парното и влажни кърпи, но нямаше ефект.Купих овлажнител на Чико и разликата беше огромна.Препоръчвам овлажнителя, особено когато настъпи сезона на парното!
Виж целия пост
# 4
Ха-ха купихмИ! Извинете за правописа.
Виж целия пост
# 5
Ползвам такъв, отопляваме се с парно. Ефект определено има. Peace
Виж целия пост
# 6
...да ми препоръчате някоя марка?
Да, ползваме овлажнител за въздух Delonghi VH200   Peace
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам овлажнител Чико за детската стая и съм много доволна,слагам и пликче лайка  в отвора за ароматизатори. Peace
Това означава ли, че ако е хремаво или кашля,  да речем детето, овлажнителят може да се използва и като лечител  Joy
Иначе сме с PVC дограма, ама не знам дали ще е добре с парното  newsm78
Виж целия пост
# 8
...да ми препоръчате някоя марка?
Да, ползваме овлажнител за въздух Delonghi VH200   Peace

Същият! Peace
Виж целия пост
# 9
...аз като едни непросветен човек да попитам: защо като си с ПВЦ дограма да ти е по-влажно в стаята? А също споделете, моля, и какви са цените на овлажнителите!
Благодаря ...  bouquet
Виж целия пост
# 10
...аз като едни непросветен човек да попитам: защо като си с ПВЦ дограма да ти е по-влажно в стаята? А също споделете, моля, и какви са цените на овлажнителите!
Благодаря ...  bouquet

Предполагам заради конденза  newsm78
А за цените може да се ориентираш тук, тук или тук  Wink
Виж целия пост
# 11
...аз като едни непросветен човек да попитам: защо като си с ПВЦ дограма да ти е по-влажно в стаята? А също споделете, моля, и какви са цените на овлажнителите!
Благодаря ...  bouquet
Тъй като дограмата уплътнява много добре, колкото и да се проветрява, се задържа влага в дома /от дишането, при готване и т.н./. Най- смешното е, че педито като идваше в къщи винаги казваше: "Ах, с това парно ви е толкова сух въздуха. Как няма да има хрема детето?". В последствие се оказа, че синът е алергичен към влага. Купихме влагоуловител, както ни посъветва алерголога и като го включихме отчете 85% влажност!
Виж целия пост
# 12
...аз като едни непросветен човек да попитам: защо като си с ПВЦ дограма да ти е по-влажно в стаята? А също споделете, моля, и какви са цените на овлажнителите!
Благодаря ...  bouquet
Тъй като дограмата уплътнява много добре, колкото и да се проветрява, се задържа влага в дома /от дишането, при готване и т.н./. Най- смешното е, че педито като идваше в къщи винаги казваше: "Ах, с това парно ви е толкова сух въздуха. Как няма да има хрема детето?". В последствие се оказа, че синът е алергичен към влага. Купихме влагоуловител, както ни посъветва алерголога и като го включихме отчете 85% влажност!

нашето педи пък казва, че парното е начин на отопление, който изсушава най-малко въздуха, но тъй като синът ми правеше пристъпи на псевдо круп, като мъничък, ние слагахме чинийки със вода и сода бикарбонат върху радиаторите.
Виж целия пост
# 13
...аз като едни непросветен човек да попитам: защо като си с ПВЦ дограма да ти е по-влажно в стаята? А също споделете, моля, и какви са цените на овлажнителите!
Благодаря ...  bouquet
Тъй като дограмата уплътнява много добре, колкото и да се проветрява, се задържа влага в дома /от дишането, при готване и т.н./. Най- смешното е, че педито като идваше в къщи винаги казваше: "Ах, с това парно ви е толкова сух въздуха. Как няма да има хрема детето?". В последствие се оказа, че синът е алергичен към влага. Купихме влагоуловител, както ни посъветва алерголога и като го включихме отчете 85% влажност!
А би ли ми казала какво представялава този апарат, как действа, колко струва Simple Smile Мерси
Благодаря на всички за отговорите за овлажнителя Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Влагоуловителят убира влагата от помещението. Водата се събира в специално контейнерче, което периодично се изхвърля. Аз събирам дневно около 2-3 литра вода. Нашият модел обаче, е комбиниран - влагоуловител, овлажнител и йонизатор на въздуха. Апарата е на колелца, така че, можеш да го мъкнеш от стая в стая. Не е нещо марково. Ще ти изпратя на ЛС координати на фирмата от която го купихме, за да ти дадат по - подробна информация. Спомням си че имаше няколко модела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия