Пилешки дробчета по селски

  • 29 280
  • 9
500 гр.пилешки дробчета се запържва с 2 глави едро нарязан лук.Прибавят се около 300 гр. пресни гъби нарязани на половинки.
В тавичка се нарязват 2-3 кисели краставички,нарязани печени пиперки и се изсипва половин буркан домати.Изсипва се сместа с дробчетата в тавичката,разбърква се хубаво,прибавят се подправки каквито обичате(аз слагам гъбен бульон,пипер меланж,чубрица ).Може да прибавите една чаена чаша водичка.
Аз го слагам в микровълнова за 7-8 минути.

Виж целия пост
# 1
браво,много вкусно изглежда!Ама аз бих си го направила без лук,че не обичам...
Виж целия пост
# 2
Отдавна не съм правила пилешки дробчета. Благодаря за идеята. Ще ги направя за вечеря.
Виж целия пост
# 3
Обичам дробчета Party. Рецептата ми изглежда доста лесна и вкусна. Един въпрос: на каква мощност ги готвиш в микровълновата? За функцията "грил" ли става дума (защото аз нямам грил в микровълновата Thinking)?
Виж целия пост
# 4
Обичам дробчета Party. Рецептата ми изглежда доста лесна и вкусна. Един въпрос: на каква мощност ги готвиш в микровълновата? За функцията "грил" ли става дума (защото аз нямам грил в микровълновата Thinking)?



На микровълни,на максимална мощност!
Виж целия пост
# 5
А какви дробчета да си купя?

Последният път, когато направих това 1/3 от съдържанието на плика беше разни гадости като сърца и воденички Sick....а аз обичам само и единствено дроб от дреболиите.......
Виж целия пост
# 6
На самата тарелка пише само пилешки дробчета.Не се сещам обаче на коя фирма бяха.
Не взимай в плик,а в тарелка.
Виж целия пост
# 7
Мерси Simple Smile
Не съм купувала поне 4-5 години, явно има нови продукти на пазара....
Виж целия пост
# 8
Тази вечер ги приготвих, само че добавих моркови и Пикантини, и ги запекох накрая във фурната. Станаха много вкусни!!!
Мерси за рецептата!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Дробчета си вземи на Амета, единствено в тях не намирам сърца и злъчки..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия