стига реклами

  • 746
  • 7
няма да се разправям за глупости с потребителите на форума. знам,че на никой не му е приятно да го заливат глупави реклами. много хора се разбунтуваха, че правя реклама на страничен продукт. забравете го! това, което исках да кажа от самото начало е, че макар и да трудно все пак се намират и качествени неща в България.
Виж целия пост
# 1
Интересно проучване сте направили, браво!  Peace
Ние също не ядем бял хляб от години, а от както разбрахме как се правят пълнозърнестите започнахме да се въздържаме да купуваме и тях. Ще съм благодарна да споделите в кои магазини може да се намери този хляб.
Мои близки пък си купиха някакъв черен хляб от Кауфланд, който се продава на килограм и беше страхотен на вкус, като истински немски хляб. Дали пък и той не е правен без химии?!
Виж целия пост
# 2
ТОВА МИТРИШЕ НА РЕКЛАМА. А затова трябва да се обърнеш към Мамма или Тати да си платиш!
Виж целия пост
# 3
Казвам се папа Мок.от доста време със жена ми издирваме различни екологично чисти продукти, за които да сме сигурни че се произвеждат без изкуствени подобрители и консерванти.Предполагам, че всички вече са наясно с проблемите около хляба. От една страна белият хляб не е полезен за храносмилателната система, но от друга пълно зърнестите хлябове са напълно изкуствени  и също толкова вредни. Ето обаче , че най-сетне открих хляб, който да отговаря на изискванията ни за качество и вкус. Става дума за хляб Слънце Луна. направих си труда дори да се свържа с производителите му защото ми беше трудно да повярвам, че наистина го правят без "химия". Хлябът наистина е добър, но за съжаление се намира в много малко магазини.


И аз мисля, че Слънце- Луна е единствения истински хляб....при това много вкусен.......за съжаление обаче много често попадах на мухлясали семки вътре и спрях да го взимам.......трябва да знаеш, че плесените са много по- вредни
Виж целия пост
# 4
Казвам се папа Мок.от доста време със жена ми издирваме различни екологично чисти продукти, за които да сме сигурни че се произвеждат без изкуствени подобрители и консерванти.Предполагам, че всички вече са наясно с проблемите около хляба. От една страна белият хляб не е полезен за храносмилателната система, но от друга пълно зърнестите хлябове са напълно изкуствени  и също толкова вредни. Ето обаче , че най-сетне открих хляб, който да отговаря на изискванията ни за качество и вкус. Става дума за хляб Слънце Луна. направих си труда дори да се свържа с производителите му защото ми беше трудно да повярвам, че наистина го правят без "химия". Хлябът наистина е добър, но за съжаление се намира в много малко магазини.


И аз мисля, че Слънце- Луна е единствения истински хляб....при това много вкусен.......за съжаление обаче много често попадах на мухлясали семки вътре и спрях да го взимам.......трябва да знаеш, че плесените са много по- вредни
rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 5

Още от заглавието при това Mr. Green
Виж целия пост
# 6
В допълнение:
Виждали сме доста реклами дори да извесни магазини пуснати от управители/собственици, някои от които дори се представяха с имена (аконе ме лъже паметта един от случаите бе  за м-н Премама, моля за извинение ако бъркам).
Има и такива които в резултат на лоша реклама обещаха да стегнат персонала
Ако г-н "папа Мок" се бе постарал да публикува някой друг пост можеше и да хване вряра. Ако прочете ще види че има доста теми в които майките/бащите хвалят това и онова, но това става в процес на дискусия (в които не рядко има и засеганти Simple Smile, нооо вкус другар няма).
Виж целия пост
# 7
Казвам се папа Мок.от доста време със жена ми издирваме различни екологично чисти продукти, за които да сме сигурни че се произвеждат без изкуствени подобрители и консерванти.Предполагам, че всички вече са наясно с проблемите около хляба. От една страна белият хляб не е полезен за храносмилателната система, но от друга пълно зърнестите хлябове са напълно изкуствени  и също толкова вредни. Ето обаче , че най-сетне открих хляб, който да отговаря на изискванията ни за качество и вкус. Става дума за хляб Слънце Луна. направих си труда дори да се свържа с производителите му защото ми беше трудно да повярвам, че наистина го правят без "химия". Хлябът наистина е добър, но за съжаление се намира в много малко магазини.


И аз мисля, че Слънце- Луна е единствения истински хляб....при това много вкусен.......за съжаление обаче много често попадах на мухлясали семки вътре и спрях да го взимам.......трябва да знаеш, че плесените са много по- вредни
rotfImao rotfImao rotfImao


Какво толкова смешно има.....нещо не схващам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия