За смяна на млякото

  • 501
  • 5
Здравейте мили майчета,
искам да ви попитам дали ако премина от Милумил на Аптамил ще навредя на здравето на дъщеря ми?това ще и бъде 3 смяна на мляко.
Само да добавя,че от Милумила се запича и се засища от много малко количество мляко и ми се струва че е по-гъсто,а сме надали само 150гр.
Благодаря много 
Виж целия пост
# 1
Милумил е по-тежко за коремчето, затова от по-малко се засища. Не би трябвало да е проблем да го смениш. И аз смених няколко, докато мина на Аптамил. Ние пихме Нан, Нутилон, Милумил и последно Аптамил. Сега почваме Нестле Джуниър. Hug
Виж целия пост
# 2
Здравейте мили майчета,
искам да ви попитам дали ако премина от Милумил на Аптамил ще навредя на здравето на дъщеря ми?това ще и бъде 3 смяна на мляко.
Само да добавя,че от Милумила се запича и се засища от много малко количество мляко и ми се струва че е по-гъсто,а сме надали само 150гр.
Благодаря много 

Няма да навредиш. Първо, че тя не е вече толкова мъничка. Второ, че млеката са с почти еднакво съдържание, просто Милумил е по-гъст и по-сладък. Аптамил е по-доброто решение, стига и тя да е съгласна  Grinning Ако се муси и не го иска, което е възможно след сладкия Милумил, слагай вътре една или две мерителни лъжички някаква безмлечна каша, с ванилия или бисквитена например.
Виж целия пост
# 3
и аз мисля, че състава на млеката е почти еднакъв  Peace другото го е казала Блонди
Виж целия пост
# 4
Благодаря много  bouquet
Виж целия пост
# 5
Извинявам се на Ина84, че ще използвам нейната тема.  bouquet
Ние от коро сме предимно на АМ и нещо не и понася и сега ще го сменим.Искам да попитам дали трябва постепенно да започна да давам новото или от веднъж.(сега ядем нан1-->нан хипоалергично-по ъвет на педито)
Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия