Болки в гърдата при кърмене

  • 503
  • 3
Родих преди 7 дена.В болницата в която раждах много ми помогнаха с кърменето и докато бях там нямах никакви проблеми.От 2-3 дена изпитвам ужасна пробождаща болка в лявата гърда когато започва да суче бебето.След това болката поутихва,но не изчезва напълно.Образувала се е и една бучка точно под мишницата.Изцеждам се след почти всяко кърмене.Днес лявата ми ръка е цялата изтръпнала и мисля,че се дължи точно на тези болки в гърдата.
Не знам какво да правя и към кого да се обърна за съвет.Изпитвам ужас като си помисля,че след малко трябва пак да кърмя.
Виж целия пост
# 1
Здравей и честито бебенце   bouquet,
аз засега не съм се сблъсквала с такъв проблем и дано по-опитни мами се включат, но доста често срещам подобни въпроси тук във форума. Ако искаш прегледай тази тема . Успех и дано се справиш бързо с проблема.
Виж целия пост
# 2
Какво става?Разнесе ли се бучката?
Виж целия пост
# 3
Да вече всичко е наред.Аз се справих благодарение на помпата на АВЕНТ.Спрях да давам на бебо да суче от тази гърда и само се изцеждах и му давах с шише да изпие изцеденото мляко.Докато се изцеждах си слагах шише с гореща вода и се масажирах с него.Коства ми доста усилия,но си заслужава.За 2 дена вече всичко беше наред и бебо си суче без проблеми. Simple Smile Благодаря за помоща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия