Пудинг на Д-р Йоткер ?

  • 2 814
  • 10
Подходящ ли е за десерт на 6 месечно бебе ?Мисля да го приготвя с вода вместо с мляко .Съдържа :царевично нишесте ,ванилов аромат ,хранителни оцветители .Това ми е въпроса . newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз го харесвам, но децата не... Ама моите са по-големи. Що не пробваш обикновено нишесте?
Виж целия пост
# 2
Не ми се струва особено подходящ-с тези добавени ароматчета и оцветители.
По-добре е да използваш натурално царевично нишесте.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за бързите отговори .Ще пробвам чисто царевично нишесте .  bouquet
Виж целия пост
# 4
След годинка - да. Сега по-добре не.
Виж целия пост
# 5
Не ми се струва особено подходящ-с тези добавени ароматчета и оцветители.
По-добре е да използваш натурално царевично нишесте.
Peace
Виж целия пост
# 6
Ако вземеш нормално царевично нишесте и му сложиш една ванилия- вкусът ще стане точно като на пудинга на д-р Йоткер. Мисля, че няма никакъв проблем на вашата възраст да има ванилия в десерта, много от кашите на Хипп са с ванилия.
Виж целия пост
# 7
Чак през 11 м започнах да давам на малкият нишестета с ароматизатори и оцветители.
Преди това ползвах натурално царевично нишесте. Peace
Виж целия пост
# 8
О.К.Мерси за всички отговори . Така или иначе направих пудинг ,ние ще си го хапнем .За малечко каша . bowuu
Виж целия пост
# 9
О.К.Мерси за всички отговори . Така или иначе направих пудинг ,ние ще си го хапнем .За малечко каша . bowuu
така де , да намажете и вие  Wink
Виж целия пост
# 10
Не мисля, че е подходящ за дете на 6 месеца. Купих веднъж за сина си такъв крем, даже беше от тези без варене, но като прочетох съдържанието се отказах, прекалено много изкуствени и вредни неща има според мен. Но мама и тати мноооого го харесаха. Предпочитам да му правя мляко с грис или кремче, но с обикновено нишесте  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия