Чуждата кърма

  • 618
  • 6
Искам да ви попитам къде се намира центъра за донорска кърма и удачно ли е да вземам от там кърма за детето си?Има ли някакви рискове за здравето на бебето, ако давам донорска кърма? Изследва ли се тя? Въобще каква е процедурата за вземане на такава кърма и заслужава ли си?
Виж целия пост
# 1
Ето една тема за Банката за майчина кърма: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22902.0
Там е описано това, което те интересува. Кърматасе изследва задължително, изиксва се и строга хигиена от донорките при изцеждане, съхраняване на кърмата, както и в личните им домове.

Пожелавам ти скоро успех с релактацията! Щом имаш такова силно желание, ще успееш.
Виж целия пост
# 2
Free Soul темата, която си ми предоставила касае начините по които да станеш донор на кърма, изискванията към самия донор и призив към кърмещите майки да бъдат донори. Мен ме касае дали и как аз мога да вземам кърма за бебето си.Какво трябва да направя? Трябва ли да отговарям аз като потребител на такава кърма на някакви изисквания и заплаща ли се тази кърма?
Виж целия пост
# 3
Това е от линка на  Free Soul - Банка за майчина кърма (има телефон за контакти и инфо за потребители).
Виж целия пост
# 4
Selia, от Банката нямат достатъчно донори и затова не дават кърма на здрави деца. Проверявала съм, от там е информацията ми.
Успех с релактацията!  bouquet!
Виж целия пост
# 5
Това е от линка на  Free Soul - Банка за майчина кърма (има телефон за контакти и инфо за потребители).
Именно. Наистина не знам дали предоставят на здрави бебета и колко се заплаща, затова сметнах, че  е най-добре да установиш лично контакт с Банката.
А и в темата се обсъждат изискванията към донорите - което пък те интересува за контрола на кърмата.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви, момичета, това ме интересуваше! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия