Повръщане след кърмене?

  • 438
  • 6
Моя син е на 20 дена и повръща почти след всяко кърмене дори и като се е оригнал не знам какво да правя newsm78
Виж целия пост
# 1
Нормално е. Ева е на 5 м. и още понякога го прави. Спокойно
Виж целия пост
# 2
ние повръщахме почти след всяко кърмене,не се притесняваи,като порасне ще се оправи
Виж целия пост
# 3
Ще го израсте спокойно! Тони ми правеше тия номера поне по веднъж на ден всеки ден, докато не стана на 2м. Но си наддаваше повече от добре и не съм се притеснявала много.
Вие как сте с качването?
Виж целия пост
# 4
Прекъсвай по често кърменето, примерно на 5мин и уригвай детето. Така би поело по малко въздух и може да понамалее повръщането.
Виж целия пост
# 5
Повръща или връща? За да се счита за повръщане, количеството на повърнатото трябва да е колкото човешка длан. Иначе връщането /регургитация/ не е страшно - оригвай го по- често, както са те посъветвали вече.
Виж целия пост
# 6
   Доста бебета връщат част от поетото млекце, в което няма нищо притеснително (стига да не повръща на фонтан и да наддава задоволително). честото уригване понякога помага. Пробвай да го изправяш да се уригва по време на и след кърмене, както са те посъветвали. При нас ефектът от прекъсване на кърменето за уригване беше рев Rolling Eyes Млекце си връщаше дребното до към 4ти месец нейде (ако не ме лъже паметта), но това не му пречеше по никакъв начин (само дето мама малко повечко пере и простира - ама други пречки не създаваше ситуацията).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия