Опитват ли децата ви бира?

  • 2 044
  • 45
Нашата дъщеря е на година и осем месеца и е фен на бирата Simple Smile. Като я види и полудява: " Била,била,била..." Даваме и мъничко да си опита и тя видимо и се услажда Flutter
А при вас как е?
Виж целия пост
# 1
Досега не съм давала точно защото ме е страх да не им се услади Wink.
Виж целия пост
# 2
Не-да си ги намаме такива Naughty
Виж целия пост
# 3
Не-да си ги намаме такива Naughty
Peace именно деца и алкохол  Crazy утре ще му го забраняваш, ама да видим как  Naughty
Виж целия пост
# 4
За алкохол, кафе, цигари, лекарства и почистващи препарати вкъщи има правило- НЕ, нито капка.
Виж целия пост
# 5
Сипваме бирата, така че да се получи много пяна и и даваме да си допре устните до пяната, но определено не и харесва, много смешно се мръщи, въпреки че на следващата вечер пак си иска  bouquet
Виж целия пост
# 6
И моята дъщеря много обичаше бирата,сипваме с повечко пяна и и даваме малко.Сега аз от време на време си купувам безалкохолна бира и и предлагам,но мераците май вече и секнаха.Сега сме на вълна - кафенце.Отвреме навреме и давам малко от мойто(безкофейново) или и поръчвам детско(мляко с какао).
Така,че си мисля ,че и при вас това ще отмине.
Виж целия пост
# 7
Пустите му ТВ реклами го зарибиха с бира. Само допреди месец при вида на бирено шише или бирена реклама /ТВ, графична и всяка друга/ изпадаше в екстаз  и крещеше БИА, БИА, БИАТА-А-А-А... Сега вече е на вълна Кока-кола. Не, че е опитвал някога, но много ме притеснява това въздействие върху детската психика.
Виж целия пост
# 8
Въпреки ужаса на някои майки за безхаберието на други  Crazy Naughty ще кажа, че аз съм давала бира на моя син, но съвсем малко, може би около 5 мл. Харесва му много и не мусля, че му вредя по този начин  Peace.
Виж целия пост
# 9
Не давам Naughty
Виж целия пост
# 10
Зузи,не става въпрос за безхаберието на някои майки-всеки си има глава на раменете Peace.Аз не давам нито грамче бира,кафе и подобни не защото ще им стане нещо на децата,далече съм от мисълта,че от едно облизано бирено пръстче ще получи язва примерно.По-скоро ме е страх от това,че детето ще знае,че не трябва,но може по малко.и така ще поиска и от друго ,което е забранено,защото ще мисли,че и от него може по-малко.Това поне е моята логика,не твърдя,че е правилна. Wink
Виж целия пост
# 11
Аз не съм, но дядо й и баща й умираха от кеф да й дават Close. Сега съм я научила, че бирата е за тати, колата за мама, а сокчето за Руми, всички са доволни Hug. Чат-пат си иска от баща си, но като й кажа, че не може, се примирява Wink.
Виж целия пост
# 12
да защото вижда че ние пием и иска да опита когато й дадеш спира любопитството и така почти вече не проявява желание да опитва нашита питиета. не смятам че има нещо лошо да опита без да се прекалява.
Виж целия пост
# 13
Не и мисля, че това е напълно излишно. Дете на 1-2 години да отпива от чашата с бира/ракия на баща си или майка си е чиста щуротия.
Виж целия пост
# 14
Хм, много му се услаждат на нашия и бирата и ракийката. Давали сме му да близне, че е голям любопитко. Но засега залагаме на айряна.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия