Пак въпрос от темата тъпи, ама да ви питам...

  • 876
  • 11
Проснала съм децата на спалнята и спят вече 2 часа като заклани на яко отворен прозорец, може ли да им стане нещо от влагата / дъжда навън ??? Температурата в стаята е 13 градуса, а те са облечени с торбите за навън +шапки + домашните дрехи, ама са точно под прозореца.
Явно се чувстват уютно щом не се будят, ама тая влагааа....  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Нищо им няма, нека спинкат.
Виж целия пост
# 2
еее ама чак 2 часа, айде половин час може.
Според мен са малки за такъв маратон.
Виж целия пост
# 3
ми аз още от първата разходка ги почнах на час и половина 2, ама при сухо време и оттогава, ако не сме навън сме на балкона минимум по 2 часа, ама днес влагата ме притеснява, ще взема да ги махам вече ,а ?
Виж целия пост
# 4
Цитат на: bibi
ми аз още от първата разходка ги почнах на час и половина 2, ама при сухо време и оттогава, ако не сме навън сме на балкона минимум по 2 часа, ама днес влагата ме притеснява, ще взема да ги махам вече ,а ?

ами аз знам, че не е много полезно да се извеждат навън, когато вали, ама ей на сега не мога да се сетяточно защо  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Да, и аз така знам, като има влага, мъгла такива мъници да не се извеждат
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Kissa
Да, и аз така знам, като има влага, мъгла такива мъници да не се извеждат

да де, ама защо беше така?????
Виж целия пост
# 7
Не си прави експерименти!!!
Доколкото знам, влагата и мъглата не са полезни, защото могат да предизвикат студова алергия или астма.
Можеш да ги слагаш да дишнат малко чист въздух за около 30 минути, но не точно под прозореца.
Виж целия пост
# 8
Биби, стопли дечицата бе. Стига ги калява, че да не стане някоя беля. От мъглата  може да им стане нещо на бронхите.
Виж целия пост
# 9
прибрах ги, ама не бяха студени  Stuck Out Tongue . тук мъгла няма, а само лек дъжд. Имам влагометър на джама, който показва 60 % влажност навън , не в стаята, знае ли някой при каква влажност не бива да се изваждат, за да не се питаме всеки ден, а днес водихте ли ги и т.н., мен лично вече ме е срам да питам ....
Виж целия пост
# 10
Биби, ти си била голям смелчага!!!!  Embarassed Признавам си, че не съм правила такова нещо досега, обикновено Съни спи на добре проветрена(разбира изстудена стая), ама не и под прозореца.
Виж целия пост
# 11
При дъждовалеж пада атмосферното налягане, организма се отпуска и се спи много сладко. Още повече дъждецът привнася свежест във въздуха и различни аромати и стимулира личната ми фантазия, та си мисля - може и на бебата така да повлиява. Flutter  Когато вали или е валяло и е влажно навън, но не мъгливо, ходим на разходки и спим навън. Днес бяхме общо 5 часа по улиците. Бебе е много доволна.
Само при силен вятър и мъгла не бутам бръмбаромобила.
Така, че всяка майка преценява по себе си дали на бебето ще му е добре в определена обстановка. Мойто засега оцелява.
Биби, гледам и твоите се справят.
Впрочем, ще да има разлика в лятна и зимна влажност на въздуха, поради температурните различия, но там тряба специалист да се намеси... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия