Пръснах си VAGOTHYL разтвор 36% в окото!!!

  • 2 163
  • 8
Стана преди половин час някъде. Щипна ми 1 секунда. Промих го малко. Не мога да заспя от притеснение. Дали ще стане нещо.. Tired
Да промивам ли още?
Виж целия пост
# 1
Мнооооооооооооооого хубаво промивай. Ако окото се зачерви или подпухне клепача веднага на лекар. Но защо за всеки случай не звъннеш на Бърза помощ да питаш след като си се изгорила с това какви промивки трябва да правиш.
Виж целия пост
# 2
Мнооооооооооооооого хубаво промивай. Ако окото се зачерви или подпухне клепача веднага на лекар. Но защо за всеки случай не звъннеш на Бърза помощ да питаш след като си се изгорила с това какви промивки трябва да правиш.

Да, зачерви се но само за няколко минути. Сега е добре. Виждам нормално. Мисля, че ми се размина.  Party
Виж целия пост
# 3
Аз преди си бях пръснала в окото силно дразнещо лекарство,което не беше за там, разбира се.Беше събота,отидох в поликлиниката където ми го промиха с дестилирана вода в продължение на 10мин,след което ме пратиха в ИСУЛ,където има дежурни.Там офталмологът ме прегледа и ми каза добре,че съм отишла.Предписа ми капки за очи-с антибиотик,защото ми беше силно възпалена лигавицата и един гел за смазване на клепача.Така се оправих напълно след 4-5 дни.Отиди да те видят,шега не бива с окото.
Виж целия пост
# 4
Как си мацка? Hug
Виж целия пост
# 5

Благодаря! Перфектно!  Hug Flutter
Виж целия пост
# 6
Съществува ли все още това лекарствено средство? Аз имам едно отпреди 10г. и преди няколко години проверявах- казаха ми че не се внася. А сега има ли го по аптеките и колко струва?
Благодаря!
Виж целия пост
# 7
... и за какво се ползва  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
... и за какво се ползва  Simple Smile


Хахаха. По принцип за вагина. Но аз си го купих, защото имах някакви афти в устата. Само то ми помогна. Иначе се ползва за някакви гъбични инфекции май.  Rolling Eyes  По принцип лигавицата в устата е като в ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия