Как се изпира мухлясала дреха?

  • 4 632
  • 5
Една от блузите ми е паднала зад коша с дрехи и е мухлясала.
Как да си изпера петното от мухал.
Пробвах с Ариел, но нищо не става.
Виж целия пост
# 1
Опитай с препарат за петна Вениш, АНита или някой на Д-р Бекман. На последните е отбелязано за какви петна са точно.
Виж целия пост
# 2
След като я изпереш я простри някъде, където може да я грее слънцето цял ден и я подръж така 3-4 дена, сега когато има  нощна влага,а денем слънцето е силно става като избелващ ефект и мисля, че ще стане. Това лято така оправих една блузка на дъщерята. Опитай първо така пък после се мъчи с избелители на петна.
Виж целия пост
# 3
След като я изпереш я простри някъде, където може да я грее слънцето цял ден и я подръж така 3-4 дена, сега когато има  нощна влага,а денем слънцето е силно става като избелващ ефект и мисля, че ще стане. Това лято така оправих една блузка на дъщерята. Опитай първо така пък после се мъчи с избелители на петна.
АМИ КАТО Е ЦВЕТНА??? Моята не се изпра с нищо,дори и ня химическо не се изчисти.
Виж целия пост
# 4
Е да не те отчайвам, но щом  на химическо не се изчистила /тя вече се е спекла дето казват бабите, защото температурите и химикалите които са използвали вече са запечатали петната/ мисля, че спасение няма, освен ако я боядисаш. Този метод, който ти казах важи само след обикновенно пране и то на 60С.
Виж целия пост
# 5
Аз пробвах с прах, с Ваниш, с препарат за петна и нищо. Решението беше единствено белина, но дрехата беше бяла, иначе за цветна май няма спасение.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия